جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۰ آذر ۱۴۰۰ / ۱۶:۳۰
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۸۵۸۵۱
گزارشگر : ۸۲
سرویس کرمان
توسط تیم پزشکی جهادی خیر در حال انجام است؛

ارائه خدمات پزشکی رایگان به مددجویان مناطق محروم شرق کرمان

ارائه خدمات پزشکی رایگان به مددجویان مناطق محروم شرق کرمان
(چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰) ۱۶:۳۰

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از ارائه خدمات پزشکی رایگان توسط تیم پزشکی جهادی خیر (دکتر رضا جباری) به مددجویان و محرومان شرق استان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، یحیی صادقی در سفر به شهرستان ریگان در حاشیه بازدید از فعالیت‌های این تیم پزشکی جهادی در گفت‌وگو با خبرنگار صداوسیمای مرکز کرمان گفت: دلیل انتخاب شهرستان ریگان برای ارائه خدمات پزشکی رایگان توسط این گروه جهادی محرومیت بالا و کم برخورداری این شهرستان است و زیرساخت‌های بهداشتی درمانی و دیگر امکانات در این شهرستان کم است.

وی ادامه داد: ارائه این حجم از خدمات پزشکی توسط این گروه جهادی برای نخستین بار است که در شهرستان ریگان به نیازمندان و محرومان ارائه می‌شود.

صادقی بیان کرد: خدمات این گروه جهادی پزشکی کاملاً تخصصی است و در زمینه‌های مختلف پزشکی ازجمله مغز و اعصاب، داخلی، ارتوپدی، اطفال، جراح و پزشک عمومی و فیزیوتراپ به مددجویان و محرومان خدمات پزشکی رایگان ارائه می‌کنند.

وی بابیان اینکه اکثر مراجعه‌کنندگان به این گروه‌های جهادی مددجویان کمیته امداد و افراد محروم هستند گفت: در حد توان از برنامه‌های این تیم پزشکی جهادی حمایت می‌کنیم و قطعاً ظرفیت‌هایی که لازم است کمیته امداد ایجاد کند را ایجاد می‌کنیم.

شایسته ذکر است: در امتداد طرح خدمات‌رسانی شهید حاج قاسم سلیمانی تیم پزشکی خیر به سرپرستی دکتر رضا جباری با حضور ۲۶ پزشک متخصص به مدت سه روز در شرق استان به مددجویان کمیته امداد و محرومان به‌صورت رایگان خدمات پزشکی ارائه می‌دهند.

انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید