جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۰ آذر ۱۴۰۰ / ۱۲:۱۶
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۸۵۸۴۶
گزارشگر : ۷۸
سرویس خراسان شمالی

هزینه کرد 3.3 میلیارد تومانی در حوزه تغذیه و درمان بیماران کمیته امداد خراسان شمالی

هزینه کرد 3.3 میلیارد تومانی در حوزه تغذیه و درمان بیماران کمیته امداد خراسان شمالی
(چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰) ۱۲:۱۶

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از هزینه کرد سه میلیارد و 300 میلیون تومان در حوزه کمک به درمان سوء تغذیه کودکان و مادران باردار و شیرده و درمان بیماران خاص و صعب العلاج خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، مجید الهی راد در نشست مشترک با دانشگاه علوم پزشکی استان با بیان اینکه این اعتبار در حوزه کمک به رفع سوء تغذیه مادران و و کودکان و همچنین درمان بیماران خاص و صعب العلاج هزینه شده افزود: هم اکنون بیش از دو هزار و 888مادر باردار و شیرده مبتلا به سوءتغذیه تحت حمایت این نهاد قرار دارند که طی امسال برای این افراد بیش از  دو میلیارد تومان هزینه شده است.
وی شمار کودکان مبتلا به سوء تغذیه  تحت حمایت کمیته امداد را هزار و ۳۴۰ نفر برشمرد و میزان اعتبار هزینه شده برای این افراد را  بیش از ۸۰۰ میلیون تومان اعلام کرد.
وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۲ هزار بیمار خاص و صعب العلاج تحت حمایت این نهاد قرار دارند که امسال برای این افراد حدود ۵۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.
مدیرکل کمیته امداد  خراسان شمالی در خاتمه نسبت به گسترش همکاری ها با دانشگاه علوم پزشکی و هم افزایی در جهت اجرای طرح های مشارکتی برای رفع محرومیت زدایی از مناطق محروم استان تاکید کرد.


انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید