جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۰ آذر ۱۴۰۰ / ۱۱:۰۳
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۸۵۸۴۴
گزارشگر : ۹۴
سرویس کهکیلویه و بویراحمد

اجرای طرح امداد هوشمند در کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد

اجرای طرح امداد هوشمند در کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد
(چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰) ۱۱:۰۳

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: به‌منظور تسهیل در خدمت‌رسانی به مددجویان، سیستم امداد هوشمند و کارآمد با بانک اطلاعاتی کامل، منسجم و جامع خانواده‌های تحت حمایت اجرایی شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه جلسه ویدئو کنفرانس امداد هوشمند،گفت: سامانه امداد هوشمند و کارآمد(سُها) باهدف چابک سازی فرآیند ارائه خدمات مطلوب به نیازمندان با بهره‌گیری از فناوری‌های نوین در بسترهای الکترونیکی و فضای مجازی هم‌زمان با سراسر کشور از ششم آذرماه سال جاری در تمامی ادارات کمیته امداد استان اجرایی شده است.
 وی افزود: سامانه امداد هوشمند به آدرس Soha.emdad.ir باهدف بهبود و مدیریت خدمات سامانه امداد هوشمند و کارآمد ایجادشده و به‌روزرسانی اطلاعات فردی و پالایش اطلاعات مددجویان و صحت سنجی ازجمله برنامه‌های این طرح است.
مبشری با اشاره به اینکه این طرح باهدف بهبود و مدیریت خدمات به مددجویان تحت حمایت در کمیته امداد اجرایی شده است، افزود: دسترسی آسان به سامانه، عدم مراجعه حضوری به امداد و ارائه درخواست خدمات، بخشی دیگر از مزایای این سامانه است.
وی گفت: از همه خانوار‌های تحت حمایت درخواست می‌کنیم هنگام مراجعه به کمیته امداد و یا هنگام مراجعه مددکاران به منازل آنان، شماره همراه به نام خود و کدپستی خود را همراه داشته باشند و مددجویانی هم که به اینترنت دسترسی دارند می‌توانند با مراجعه به نشانی soha.emdad.ir نسبت به تکمیل اطلاعات خواسته‌شده اقدام کنند.
مبشری بیان کرد: با راه‌اندازی امداد هوشمند، مددجویان با ورود به سامانه e.emdad.ir  می‌توانند با واردکردن کد ملی خود به‌صورت الکترونیکی درخواست‌های خود را ثبت ، ارسال و مددکاران به درخواست‌های آنان رسیدگی می‌کنند.
وی بابیان اینکه تعداد کل پرونده‌های مددجویی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد 59هزار و 179 مورد است،گفت: 57 هزار و 203 پرونده در دست بررسی است که تاکنون اطلاعات 2140 پرونده ویرایش شده است.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، با اشاره به اینکه تعداد کارکنان معین ستاد در خصوص سامانه امداد هوشمند 12 نفر است، گفت: 95 مددکار در حوزه سامانه امداد هوشمند در استان، فعالیت می‌کنند و مددکاران برتر در پایان هر هفته معرفی می‌شوند.
انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید