جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۰ آذر ۱۴۰۰ / ۰۸:۳۴
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۸۵۸۳۷
گزارشگر : ۱۰۵
سرویس مازندران

مشارکت مطلوب مردم نوعدوست مازندران و خیران در کمک به نیازمندان

مشارکت مطلوب مردم نوعدوست مازندران و خیران در کمک به نیازمندان
(چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰) ۰۸:۳۴

مدیر کل کمیته امداد مازندران،در دیدار با اعضای شورای شهر و شهردار نکا گفت: کارکنان این نهاد در راستای خدمت رسانی به نیازمندان خالصانه و صادقانه همه تلاش خود را بکار می بندند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حجت الاسلام بشیر عالیشاه مدیر کل کمیته امداد مازندران، با اشاره به مشارکت مردم نوعدوست و خیران در راستای خدمت رسانی به نیازمندان اظهار داشت: خوشبختانه در مناسبت های مختلف اقدامات خوبی با همکاری و همراهی خیران و مردم نیک اندیش صورت گرفته است.


وی افزود: با هدف تسریع امر پرداخت صدقه از سوی مردم نیکوکار استان مازندران بستر سازی و اجرای کد QR برای مشترکین صدقات در سطح استان انجام شده است و در تلاشیم تا پایان آذر ماه  تمامی  مشترکین به طرح QR پرداخت صدقه آسان بپیوندند.

حجت الاسلام عالیشاه با بیان اینکه مشترکین صدقات استان می توانند با استفاده از اپلیکیشن بارکد خوان به‌آسانی اقدام به پرداخت صدقه کنند، تصریح کرد:برای سهولت در پرداخت و استفاده از روش های نوین برای تمامی این مشترکان کد تهیه و به منازل و یا فروشگاه ها ارسال می شود و در این روش هر مشترک صندوق صدقات می تواند با داشتن کد QR اختصاصی خود و با استفاده از گوشی همراه به آسانی نسبت به پرداخت صدقه اقدام کند.


حجت الاسلام عالیشاه در مورد امداد هوشمند و کارآمد گفت: به منظور تسریع و ارائه خدمات مطلوب به مددجویان سامانه امداد هوشمند و کارآمد در استان راه اندازی می شود.

 وی گفت: مددجویان می توانند از طریق آدرس  soha.emdad.ir وارد سامانه امداد هوشمند شده و نسبت به ثبت نام و درج اطلاعات اقدام کنند.


مدیر کل کمیته امداد مازندران تصریح کرد: ساخت ۱۳۰۰ واحد مسکن مددجویی در دست اقدام است.

حجت الاسلام عالیشاه گفت: صد در صد اعتبارات اشتغال سال گذشته جذب شد و امسال هم ۴۴۰میلیارد تومان اعتبار اشتغال اختصاص یافت.


مدیر کل کمیته امداد مازندران با بیان اینکه در تمامی بخش ها برای ارائه خدمات به نیازمندان تمام توان خود را بکار می بندیم گفت: همه باید با همدلی و وفاق برای رفع مشکلات نیازمندان تلاش کنیم.


گفتنی است: رییس شورای اسلامی شهر نکا هم با تقدیر از زحمات جهادی مدیرکل و کارکنان کمیته امداد در جهت محرومیت‌زدایی، متعهد شد در مورد تهیه زمین برای مسکن محرومین شهرستان مساعدت و پیگیری لازم را بعمل آورد.


انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید