جزییات خبر

دوشنبه / ۸ آذر ۱۴۰۰ / ۱۳:۲۷
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۸۵۸۰۲
گزارشگر : ۸۲
سرویس کرمان
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان اعلام کرد؛

مددجویان کرمانی ماهیانه به‌طور میانگین بیش از سه میلیون تومان برق به دولت می‌فروشند

مددجویان کرمانی ماهیانه به‌طور میانگین بیش از سه میلیون تومان برق به دولت می‌فروشند
(دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰) ۱۳:۲۷

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: مددجویانی که طرح نیروگاه‌های خورشیدی برای آن‌ها اجراشده ماهیانه به‌طور میانگین بیش از سه میلیون تومان برق به دولت می‌فروشند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، یحیی صادقی در گروه کاری اشتغال و کارآفرینی استان ویژه شهرستان‌های سیرجان و بردسیر که با حضور جمعی از مسئولان استان در شهرستان سیرجان برگزار شد گفت: در شهرستان سیرجان شرایط خاصی وجود دارد و مزیت‌های اقتصادی و اشتغالی که در این شهرستان وجود دارد در هیچ جای دنیا وجود ندارد.

وی ضمن تشکر از مجموعه صنعتی و معدنی گل گهر افزود: مجموعه صنعتی و معدنی گل گهر در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود در همکاری با این نهاد موفق عمل کرده است.

صادقی خاطرنشان کرد: درزمینهٔ ایجاد نیروگاه‌های خورشیدی فضای بسیار خوبی در شهرستان سیرجان وجود دارد و مجموعه گل گهر قول تأمین تجهیزات را داده‌اند که در صورت تأمین تجهیزات درآمد خوبی نصیب مددجویان خواهد شد.

وی بابیان اینکه خانوارهایی که طرح نیروگاه‌های خورشیدی برای آن‌ها اجراشده ماهیانه بیش از سه میلیون تومان برق به دولت می‌فروشند.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان بابیان اینکه بر اساس اعلام بانک مرکزی مددجویان کمیته امداد خوش‌حساب‌ترین مشتریان بانک‌ها هستند گفت: از بانک‌های درخواست داریم در بحث پرداخت تسهیلات به مددجویان کمیته امداد با این نهاد همکاری کنند.

وی ادامه داد: این نهاد خود ضمانت تسهیلات زنان سرپرست خانوار را انجام می‌دهد و بانک‌ها در این زمینه هیچ دغدغه‌ای نداشته باشند.

صادقی در ادامه به نقش کمیته امداد در اقتصاد استان اشاره کرد و افزود: سالانه محصولات زیادی در زمینه‌های مختلف دام‌پروری، کشاورزی، صنایع‌دستی و... توسط مددجویان استان تولید می‌شود.

وی بیان کرد: پنج هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان جهت اجرای طرح نیروگاه‌های خورشیدی شناسایی و ظرفیت ایجاد نیروگاه‌های خورشیدی بر روی پشت‌بام این خانواده‌ها وجود دارد که در صورت اجرای این طرح این مددجویان به درآمد مناسبی خواهند رسید.

انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید