جزییات خبر

چهارشنبه / ۳ آذر ۱۴۰۰ / ۱۳:۲۱
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۸۵۷۳۸
گزارشگر : ۹۲
سرویس اردبیل
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل خبر داد:

اقدامات موثر امدادگران بسیجی کمیته امداد استان اردبیل در کمک به نیازمندان

اقدامات موثر امدادگران بسیجی کمیته امداد استان اردبیل در  کمک به نیازمندان
(چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰) ۱۳:۲۱

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: امدادگران بسیجی این نهاد اقدامات و گام‌های موثری برای رفع نیازهای اساسی اقشار آسیب‌پذیر برداشته‌اند که موجب شادکامی و دلگرمی آنها شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین دشتی ضمن گرامی‌داشت هفته بسیج گفت: با اینکه وظیفه بسیار سنگینی در قبال خانوار تحت حمایت و سایر افراد نیازمند داریم، اما امدادگران بسیجی استان اردبیل از هیچ تلاشی برای تامین نیازهای ضروری مددجویان دریغ نکرده و می‌کوشند تا مشکلات آنها را به حداقل برسانند.
وی با بیان اینکه در اساسنامه جدید کمیته امداد و همچنین بیانیه گام دوم انقلاب بر دستگیری از تهیدستان تأکید شده است، افزود: با عزمی راسخ به منظور تحقق این امر در تلاش هستیم که تاکنون گام‌های بسیار موثری نیز برداشته‌ایم.
دشتی با اشاره به اینکه تمهیدات مناسبی را در رفع نیازها و توانمندسازی فقرا و محرومان جامعه به کار گرفته‌ایم، بیان کرد: همواره امدادگران بسیجی نقش اساسی در محرومیت‌زدایی ایفا می‌کنند تا شاهد رونق اقتصادی در منطقه باشیم.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه تفکر بسیجی در بین یکایک امدادگران نهادینه شده است، گفت: خانوار بی‌بضاعت وقتی با روحیه جهادی مددکاران و امدادگران مواجه می‌شوند، نسبت به آینده خوش‌بین شده و به سمت کارآفرینی سوق پیدا می‌کنند.
وی با اشاره به اینکه خدمت‌رسانی به محرومان و مستضعفان از اقدامات خداپسندانه و ارزنده کارکنان این نهاد است، بیان کرد: فعالیت در کمیته امداد به صورت شبانه‌روزی است و به همین خاطر همه سعی داریم با یاری خیران و نیکوکاران گرهی از گرفتاری نیازمندان بگشاییم.
دشتی با بیان اینکه افزایش مشارکت خیران در دستگیری از فقرا به ارتقای همبستگی اجتماعی و همچنین توازن عدالت اجتماعی در جامعه کمک خواهد کرد، افزود: کمیته امداد در تحقق عدالت اجتماعی نقش مهمی دارد که با یاری خیران و نیکوکاران علاوه بر تحقق این امر، می‌توانیم رویش امید در زندگی خانوارهای بی‌بضاعت را مشاهده کنیم.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه همواره شاهد افزایش کمک‌های مردمی به مددجویان هستیم، گفت: از دیگر فعالیت‌های مهم امدادگران بسیجی نهادینه شدن فرهنگ «احسان و انفاق» در جامعه است که با یاری همدیگر شادی‌بخش منازل ایتام و محرومان باشیم.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید