جزییات خبر

شنبه / ۲۲ آبان ۱۴۰۰ / ۱۱:۵۴
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۸۵۴۹۹
گزارشگر : ۷۹
کمیته امداد خراسان جنوبی
سرویس خراسان جنوبی

پرداخت 214 میلیون تومان هزینه های درمانی به مددجویان بشرویه

پرداخت 214 میلیون تومان هزینه های درمانی به مددجویان بشرویه
(شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰) ۱۱:۵۴

رییس کمیته امداد شهرستان بشرویه گفت: از ابتدای سال جاری 214 میلیون تومان در قالب هزینه های درمانی به مددجویان تحت حمایت پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد،حسن حلوانی، رییس کمیته امداد شهرستان بشرویه گفت: یکی از رسالت های خطیر این نهادتوجه به بهداشت و سلامت خانواده های تحت حمایت بوده که هر ساله این موضوع در دستور کار امداد قرار دارد.
 وی افزود: از ابتدای سال جاری از محل اعتبارات دولتی و کمک های مردم خیر و نوع دوست استان شهرستان، مبلغ 214 میلیون تومان در موضوع بهداشت و درمان برای خانواده های تحت حمایت هزینه شده است.
حلوانی گفت: در حال حاضر تعداد 152 نفر بیمار صعب العلاج از حمایت های این نهاد برخوردار بوده و از ابتدای سال جاری مبلغ 23 میلیون و پانصد هزار تومان هزینه شده است.
 وی همچنین گفت: تعداد 21 نفر از سالمندان تحت حمایت که مشکلات پرستاری و درمانی دارند دائما از حمایت های این نهاد برخوردار می باشند.
وی خاطر نشان کرد: هم اکنون تعداد 198 کودک که دارای اختلال رشد می باشند از حمایت های این نهاد برخوردار و از ابتدای سالجاری 39 میلیون و ششصد هزار تومان در قالب سبد غذیی با ارزش هر سبد به مبلغ 200 هزار تومان، مساعدت گردیده است.
 حلوانی با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون 63 میلیون تومان بابت نسخ درمانی 88 میلیون تومان بابت نیازهای بهداشتی و سبد غذایی مددجویان پرداخت شده است،افزود: در حال حاضر تعداد 71 نفر از مددجویان تحت حمایت در قالب بیمه های اجتماعی از خدمات امداد برخوردار، که طی این مدت مبلغ 116 میلیون تومان بابت بیمه افراد مشمول طرح به سازمان تامین اجتماعی پرداخت گردیده است.
همچنین تعداد 84 نفر از مادران باردار و شیر ده نیازمند از حمایت های این نهاد برخوردار می باشند.

انتهای پیام

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید