جزییات خبر

شنبه / ۲۲ آبان ۱۴۰۰ / ۱۲:۲۶
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۸۵۴۹۵
گزارشگر : ۷۷
سرویس اصفهان
پوشش بیمه حوادث مددجویان اصفهانی؛

جبران خسارت 3 میلیارد تومانی حوادث منازل مددجویان کمیته امداد

جبران خسارت 3 میلیارد تومانی حوادث منازل مددجویان کمیته امداد
(شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰) ۱۲:۲۶

با پرداخت 3 میلیارد و 600میلیون تومان از محل پوشش بیمه و اعتبار صندوق خسارات حوزه مدیریت بحران کمیته امداد استان اصفهان، خسارات ناشی از بلایای طبیعی منازل مددجویان،جبران شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، هادی بنایی معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اصفهان، با ارائه گزارشی از خدمات این نهاد در حوزه مدیریت بحران در یکسال گذشته، گفت: ساختمان و وسایل منازل تمام مددجویان با هدف تامین بخشی از خسارات ناشی از حوادث طبیعی، به‌طور رایگان تحت پوشش بیمه حوادث قرارگرفته و از خدمات این نهاد در حوزه مدیریت بحران بهره مند می شوند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اصفهان، با بیان اینکه جبران خسارت ناشی از حوادث و بلایای طبیعی پس از برآورد اولیه توسط کارشناسان بیمه ، از محل اعتبار صندوق خسارات امداد، به حساب خانوار پرداخت می شود، ادامه داد: از سال گذشته تاکنون، حدود 300 خانواده از بیمه حوادث خود استفاده  و 3 میلیارد و 600 میلیون تومان برای جبران بخشی از خسارات به ایشان پرداخت شده است.

هادی بنایی بابیان اینکه سال گذشته در زلزله پادنا 200 خانوار تحت حمایت دچار حادثه شدند، افزود: بالغ بر 3 میلیارد و 45 میلیون تومان کمک‌هزینه جبران خسارت به خانوارهای آسیب‌دیده این حادثه طبیعی نیز اختصاص یافته است.

وی همچنین با اشاره به اینکه در حال حاضر در حوزه مدیریت بحران برای جبران خسارات، 10 پرونده در دست بررسی می باشد، تصریح کرد: بیمه حوادث مددجویان و پرداخت کمک هزینه جبران خسارات بلایای طبیعی و غیرطبیعی شامل آتش سوزی، سیل، زلزله، رانش و فروکش زمین می باشد.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید