جزییات خبر

یکشنبه / ۱۶ آبان ۱۴۰۰ / ۰۷:۰۸
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۸۵۳۵۷
گزارشگر : ۱۰۵
سرویس مازندران

۸۳هزار خانوار در مازندران تحت حمایت کمیته امداد هستند

۸۳هزار خانوار در مازندران تحت حمایت کمیته امداد هستند
(یکشنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۰) ۰۷:۰۸

مدیرکل کمیته امداد مازندران در جمع بانوان شاغل کمیته امداد منطقه یک و دو ساری و نکا گفت: ۸۳هزار خانوار در استان تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حجت الاسلام بشیر عالیشاه مدیر کل کمیته امداد مازندران اظهار داشت: کمیته امداد اولین نهادی است که ‌در روزهای نخستین پیروزی انقلاب با هدف کمک به نیازمندان و محرومان ایجاد شد.

وی افزود: کمیته امداد خدمات بسیاری به نیازمندان ارائه می دهد و هدف از این خدمت رسانی توانمندسازی مددجویان و نیازمندان است تا آنها نیز خودکفا شوند.


مدیر کل کمیته امداد مازندران تصریح کرد: بانوان شاغل کمیته امداد مازندران به صورت جهادی و انقلابی به نیازمندان خدمات ارائه می دهند.

وی گفت: بانوان شاغل این نهاد با سعه صدر و اخلاقی نیکو به کمک محرومان می شتابند.

مدیر کل کمیته امداد مازندران افزود: ۸۳هزار خانوار در استان تحت حمایت هستند و از این میزان ۷۰ درصد مددجویان را زنان تشکیل می دهند که به دلایل مختلف تحت حمایت قراردارند.

حجت‌الاسلام عالیشاه گفت:در راستای خدمت رسانی به نیازمندان باید آسیب ها را شناسایی کرد و در رفع مشکلات گام برداشت.


قاسمی طوسی مدیر کل امور بانوان استانداری مازندران در جمع بانوان شاغل کمیته امداد منطقه یک و دو ساری و نکا گفت: بانوان شاغل این نهاد با صبوری و برنامه ریزی مناسب به ارائه خدمات به نیازمندان می پردازند که جای تقدیر دارد.

وی افزود: باید از زنان متخصص در راستای امور استفاده کرد و به نتایج مطلوب دست یافت .

مدیر کل امور بانوان استانداری مازندران گفت: همه باید برای کمک به نیازمندان و محرومان در صحنه باشیم .

صالحی مشاور مدیرکل در امور بانوان و خانواده کمیته امداد مازندران نیز گفت: ۴۸هزار و ۶۳۱ نفر از مددجویان تحت حمایت در استان،زن سرپرست خانوار هستند.

وی افزود: فوت سرپرست ، طلاق و متارکه، سرباز بودن سرپرست خانوار، زندانی بودن سرپرست خانوار و بدسرپرستی از عواملی است که زنان، تحت حمایت این نهاد قرار می گیرند.

مشاور مدیرکل در امور بانوان و خانواده کمیته امداد مازندران تصریح کرد: جلسات مشاوره و فرهنگی، بیمه درمانی و مکمل، مسکن، خدمات فرهنگی مانند اردو، ازدواج، صندوق امداد ولایت، تسهیلات و امکاناتی است به زنان سرپرست خانوار تحت حمایت ارائه می شود.

صالحی گفت: بانوان شاغل این نهاد با برنامه ریزی مناسب به ارائه خدمات به نیازمندان و محرومان می پردازند.


انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید