جزییات خبر

شنبه / ۱۵ آبان ۱۴۰۰ / ۱۵:۴۰
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۸۵۳۵۶
گزارشگر : ۷۹
کمیته امداد خراسان جنوبی
سرویس خراسان جنوبی

کسب رتبه برتر کمیته امداد خراسان جنوبی در بین دستگاه های اجرایی استان

کسب رتبه برتر کمیته امداد خراسان جنوبی در بین دستگاه های اجرایی استان
(شنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۰) ۱۵:۴۰

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان جنوبی در جلسه شورای اداری استان که با حضور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور برگزار شده بود، گفت: اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره)، شرکت گاز، بانک ملی و ادارات کل پست،تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اموال و املاک بنیاد مستضعفان، ثبت احوال، امور عشایری و هواشناسی رتبه برتر کشوری دستگاه‌های اجرایی را در جمیع شاخص‌ها کسب کردند.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد،محمد حسینی، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان جنوبی در نشست شورای اداری استان خراسان جنوبی از موفقیت برخی دستگاه‌های اجرایی استان در ارزیابی‌های کشوری خبر داد و افزود: این ارزیابی‌ها در سطوح و رده‌های مختلف صورت گرفته و کسب رتبه‌های برتر توسط دستگاه‌های اجرایی استان قابل تقدیر است.
وی به رتبه‌بندی مدیران دستگاه‌های اجرایی در سطح کشور در اجرای برنامه‌های دیدار چهره به چهره و ملاقات مردمی اشاره کرد و گفت: براساس مکاتبه مدیرکل ارتباطات مردمی و سفرهای مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری، مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در سه سطح حایز رتبه شده‌اند.
معاون استاندار خراسان جنوبی اظهار داشت: مدیران کل کمیته امداد امام خمینی (ره)، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، بیمه سلامت و گمرکات استان رتبه اول دستگاه‌ها را در سطح کشور به دست آوردند.
وی افزود: مدیر صندوق کارآفرینی امید و مدیران کل امور اقتصادی و دارایی، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان رتبه دوم دستگاه در سطح کشور را اخذ کردند.
حسینی گفت: رتبه سوم این ارزیابی‌ها هم به مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی و مدیران کل آموزش فنی و حرفه‌ای، ثبت احوال و آموزش و پرورش استان اختصاص یافته است.
انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید