جزییات خبر

پنج شنبه / ۱۳ آبان ۱۴۰۰ / ۰۷:۴۷
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۵۳۱۲
گزارشگر : ۸۰
سرویس قزوین
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین:

خدمات بیمه تکمیلی قابل تقدیر است ولی کافی نیست

خدمات بیمه تکمیلی قابل تقدیر است ولی کافی نیست
(پنج شنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۰) ۰۷:۴۷

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: خدمات شایانی در حوزه بیمه تکمیلی در حال ارائه به همکاران است که از این خدمات تقدیر می کنیم ولی هنوز با رضایت کارکنان فاصله زیادی داریم.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مهرعلی حق گویان در دیدار با مدیر بیمه سرمد استان قزوین بیان کرد: نیروی انسانی هر سازمان، سرمایه آن سازمان است از این رو ارائه خدمات شایسته می تواند زمیه ساز آرامش در میان کارکنان باشد.

وی ادامه داد: وجود آرامش در میان کارکنان نهاد مقدس کمیته امداد برای رسیدن به شرایطی است که بتوانیم خدمت کیفی تر و مورد رضایت ولی نعمتان تحت حمایت ارائه کنیم.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: یکی از خدماتی که سازمان ها و دستگاه های مختلف به کارکنانشان ارائه می کنند، بیمه تکمیلی است.

وی تصریح کرد: خدمات شایانی در حوزه بیمه تکمیلی در حال ارائه به همکاران است که از این خدمات تقدیر می کنیم ولی هنوز با رضایت کارکنان فاصله داریم.

حق گویان اظهارکرد: دغدغه هایی در میان همکاران وجود دارد که به واقع لازم است مورد توجه و اصلاح قرار گیرد در نتیجه سطح خدمات باید ارتقاء داده شود تا رضایتمندی پرسنل فراهم شود.

در ادامه معاون اداری و مالی، رئیس امور اداری و رفاه کارکنان کمیته امداد استان قزوین و مسئول دفتر بیمه سرمد استان قزوین به بیان نقاط قوت و کاستی های موجود در ارائه خدمات بیمه تکمیلی پرداختند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید