جزییات خبر

چهارشنبه / ۵ آبان ۱۴۰۰ / ۱۲:۳۱
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۸۵۱۵۷
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان‌غربی خبر داد

برگزاری دومین رویداد مجازی بین المللی کارآفرینی «تاک 2» در آذربایجان غربی

برگزاری دومین رویداد مجازی بین المللی کارآفرینی «تاک 2» در آذربایجان غربی
(چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰) ۱۲:۳۱

دومین رویداد مجازی بین‌المللی کارآفرینی "تاک2" با مشارکت کمیته امداد و پارک علم و فناوری در آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی امداد، جعفر پژوهان، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: دومین رویداد مجازی بین‌المللی کارآفرینی "تاک2" با مشارکت کمیته امداد و پارک علم و فناوری در آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: رویداد «تاک 2» در محورهای کسب و کارهای بدون سرمایه، کسب و کارهای کم سرمایه بر و انقلاب اقتصادی و نقش آن در ایجاد کسب و کارهای کوچک است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان‌غربی با بیان اینکه مهلت ارسال ایده ها تا 30 آبان 1400 است، افزود: نتیجه نهایی این رویداد در مورخ 24 آذر 1400 در محل هتل بین المللی آنا اورمیه به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد:  پرداخت جایزه نقدی، تسهیلات کارفرمایی، حمایت از تبدیل ایده به کسب و کار نوآورانه و امکان استقرار تیم های کارآفرینی در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی از جمله جوایز و مشوق های در نظر گرفته شده برای این رویداد است.

پژوهان با اشاره به نحوه ارسال و ثبت ایده در سامانه تاک نیز افزود: علاقه مندان می توانند ایده خود را از طریق مراجعه به وبسایت مرکز تخصصی ایده پردازی  کمیته امداد آذربایجان غربی به نشانی tak.wastp.ir ثبت و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 09128468129 تماس حاصل نمایند.

وی با اشاره به برگزاری "تاک 1 " یادآور شد: 6 ایده برگزیده در اولین رویداد بین‌المللی کارآفرینی "تاک1" به نفع اشتغال مددجویان کمیته امداد حمایت شدند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید