جزییات خبر

یکشنبه / ۱۸ مهر ۱۴۰۰ / ۱۳:۵۷
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۸۴۸۲۱
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان غربی مطرح کرد؛

همکاری مناسب دانشگاه آزاد اسلامی با کمیته امداد آذربایجان‌غربی

همکاری مناسب دانشگاه آزاد اسلامی با کمیته امداد آذربایجان‌غربی
(یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰) ۱۳:۵۷

دانشگاه آزاد اسلامی همواره در راستای کمک به نیازمندان و مددجویان استان با کمیته امداد همکاری مستمری داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امداد، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی ظهر امروز در دیدار با  سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌غربی و واحد ارومیه گفت: دانشگاه آزاد اسلامی همواره در راستای کمک به نیازمندان و مددجویان استان با کمیته امداد همکاری مستمری داشته است.
وی با تاکید بر ادامه روند همکاری  طرفین در راستای کمک به نیازمندان، ادامه داد:  امید است پس از این نیز با ایجاد زمینه‌های کمک به نیازندان از جمله ایجاد مراکز نیکوکاری در داشنگاه آزاد، کمک رسانی به نیازمندان و محرومان استان سرعت بیشتری به خود بگیرد.
مدیرکل کمیته امداد اذربایجان‌غربی با تاکید بر لزوم توجه تمام دستگاه‌ها به امر کمک به نیازمندان، اظهار کرد: با توجه به مشکلات متعدد معیشتی و اقتصادی، در جامعه کنونی لازم است تمام دستگاه‌ها و خیران در راستای برطرف کردن مشکلات متعدد مددجویان و نیازمندان کمک رسان کمیته امداد باشند.
وی تصریح کرد: کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی در این راستا همیشه همکاری خوبی با کمیته امداد استان داشته‌اند.
در ادامه این دیدار فرامرز فتح‌نژاد سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌غربی هم با قدردانی از حضور مدیرکل کمیته امداد استان در این دانشگاه عنوان کرد: کاری که شما انجام می‌دهید، انسانی، اسلامی و انقلابی است و امیدوارم مانند گذشته کمیته امداد بتواند با حفظ شئون انقلابی به فعالیت خود ادامه دهد.
وی افزود: امید است با همکاری متقابل، بخش عمده نیازمندان جامعه از قبیل اشتغال فارغ‌التحصیلان نیازمند، ارائه آموزش‌های دانشگاهی به مددجویان و همچنین مرتفع سازی نیازهای معیشتی مددجویانرفع شود.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید