جزییات خبر

دوشنبه / ۱۲ مهر ۱۴۰۰ / ۱۳:۲۹
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۸۴۷۶۰
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
قائم مقام کمیته امداد آذربایجان‌غربی :

شعار «با هم مشق محبت بنویسیم» در آیین شور عاطفه‌های امسال طنین‌انداز شده است

شعار «با هم مشق محبت بنویسیم» در آیین شور عاطفه‌های امسال طنین‌انداز شده است
(دوشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۰) ۱۳:۲۹

آیین شور عاطفه‌ها امسال با شعار «با هم مشق محبت بنویسیم» در شهرها و مدارس استان در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه اطلا‌ع‌رسانی امداد، مهرداد محمدزاده، قائم مقام کمیته امداد آذربایجان‌غربی در آیین نمادین استانی شور عاطفه ها که در سالن اجتماعات سازمان دانش آموزی برگزار شد گفت: آیین شور عاطفه‌ها امسال با شعار «با هم مشق محبت بنویسیم» در شهرها و مدارس استان در حال برگزاری است.

وی ادامه داد:  بیست و هفتمین دوره جشن عاطفه ها امسال با عنوان شور عاطفه ها برگزار می شود، شرایط اقتصادی جامعه، کرونا و لزوم بهره مندی از ابزارآلات الکترونیکی باعث شده برخی از دانش آموزان در شرایط نامناسب اقتصادی قرار گیرند؛ شور عاطفه ها نیز امسال با جدیت و برنامه ریزی خاصی از سوی کمیته امداد و آموزش و پرورش در حال پیگیری و انجام است.

قائم مقام کمیته امداد آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: 25 هزار دانش آموز و هزار دانشجو تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان‌غربی قرار دارند و مجموعه کمیته امداد حمایت های مادی و معنوی متعددی را هم در قالب مستمری و هم در قالب های مختلف از جمله جشن عاطفه ها و جشن نیکوکاری و جشن رمضان از این دانش آموزان و سایر نیازمندان در طول سال محقق می سازد.

وی افزود: سال گذشته 2 هزار تبلت به دانش آموزان نیازمند از سوی کمیته امداد تهیه و اهدا شده، امسال نیز تا به امروز یک میلیارد تومان در قالب شور عاطفه ها جمع آوری شده و پس از طی مقدمات لازم در راستای کمک به نیازمندان این حوزه اهدا خواهد شد.

محمدزاده تصریح کرد: مراکز نیکوکاری پیوند مدارس که در ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق قرار دارند، مرجع و یکی از بهترین راه ها برای شناسایی و کمک به دانش آموزان نیازمند هستند که پل ارتباطی آموزش و پرورش و کمیته امداد نیز محسوب می شوند.

وی تاکید کرد: شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۲۳۲ برای مشارکت مردم نیکوکار استان آذربایجان غربی در شورعاطفه ها اختصاص یافته است.

قائم مقام کمیته امداد آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: همچنین مردم خیر و نیکوکار استان می‌توانند از طریق سامانه #8877* تلفن گویای ۰۹۶۸۸۷ و سایت اینترنتی کمیته امداد به آدرس www.emdad.ir  در این آیین معنوی برای کمک به دانش آموزان نیازمند مشارکت کنند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید