جزییات خبر

دوشنبه / ۴ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۳:۴۱
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۸۰۶۸۱
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
مدیرکل کمیته امداد اذربایجان‌غربی خبر داد

ایجاد 4 هزار و 436 فرصت شغلی در آذربایجان‌غربی

(دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹) ۱۳:۴۱

از ابتدای سال جاری،؛ بیش از 191 میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال‌زایی برای مددجویان و نیازمندان آذربایجان‌غربی پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه‌ اطلاع‌رسانی امداد، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: از ابتدای سال جاری،؛ بیش از 191 میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال‌زایی برای مددجویان و نیازمندان آذربایجان‌غربی پرداخت شده است.

وی ادامه داد: این میزان تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال‌زایی در آذربایجان‌غربی  در راستای اجرای 4 هزار و 436 فرصت شغلی پرداخت شده است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: میزان اشتغال‌زایی این نهاد در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته، 11 درصد افزایش یافه است.

وی اظهار کرد: با توجه به 31 هزار و 400 طرح اشتغال‌زایی تحت نظارت در آذربایجان‌غربی، پیش‌بینی میشود این میزان مشاغل تحت حمایت در سال جاری بیش از 59 میلیارد و 700 میلیون تومان درآمد‌زایی داشته باشند.

سهندی افزود: متوسط درآمد هر طرح اشتغال‌ ماهانه 1 میلیون و 923 هزار تومان بوده که این رقم در مقایسه با درآمد ماهانه طرح‌ها در سال گذشته، 40 درصد رشد داشته است.

وی بیان کرد: همچنین در سال جاری 2 هزار و 143 طرح راهبر شغلی در آذربایجان‌غربی با حمایت کمیته امداد استان به مرحله اجرا رسیده است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: شهرستان میاندوآب با پرداخت 14 میلیارد و 117 میلیون تومان و اجرای 329 طرح اشتغال مددجویی در 11 ماهه امسال، در استان پیشرو بوده است.

وی با اشاره به میزان تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال پرداختی، عنوان کرد: میزان این تسهیلات با توجه به نوع، گستره و نیازهای راه اندازی هر شغل از حد اقل 5 میلیون تومان تا حداکثر 80 میلیون تومان متغیر است.

انتهای پیام

 

 

 

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید