جزییات خبر

شنبه / ۲ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۳:۴۴
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۸۰۶۳۱
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان‌غربی:

2 هزار و 781 متر مربع فرش توسط مددجویان آذربایجان‌غربی بافته شد

(شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹) ۱۳:۴۴

مددجویان تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان‌غربی در 11 ماهه سال جاری، بیش از 9 میلیارد و 200 میلیون تومان از تولیدات فرش خود را به فروش رساند‌ه‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی امداد، جعفر پژوهان، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: مددجویان تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان‌غربی در 11 ماهه سال جاری، بیش از 9 میلیارد و 200 میلیون تومان از تولیدات فرش خود را به فروش رساند‌ه‌اند.

وی ادامه داد: مددجویان تحت حمایت استان در 11 ماهه امسال 450 تخته به متراژ 2 هزار و 781 متر مربع بافته که 148 تخته از این فرش‌های تولیدی از طریق شرکت صنعت‌آفرینان به فروش رفته است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: بیش از 6 میلیارد و 100 میلیون تومان سود آوری برای استان توسط مددجویان آذربایجان‌غربی از راه فروش فرش‌های تولیدی به دست‌ آمده است.

وی بیان کرد: در 11 ماهه امسال از طریق راه اندازی طرح‌های فرش بافی در استان، برای 300 نفر از مددجویان استان اشتغال‌زایی صورت گرفته است.

پژوهان اظهار کرد: هم اکنون یک‌هزار و 150 قالیباف در آذربایجان‌غربی تحت نظارت کمیته امداد آذربایجان‌غربی فعالیت مستمر دارند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید