جزییات خبر

سه شنبه / ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۴:۲۲
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۸۰۴۴۹
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
امروز صورت گرفت؛

توزیع 3 هزار بسته معیشتی در میان مددجویان و نیازمندان آذربایجان‌غربی

(سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۹) ۱۴:۲۲

صبح امروز طی برگزاری مراسمی، 3 هزار بسته معیشتی در میان مددجویان و نیازمندان آذربایجان‌غربی توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی امداد، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد اذربایجان‌غربی در آیین توزیع بسته‌های معیشتی در میان نیازمندان و مددجویان استان که با حضور محمد مهدی شهریاری، استاندار آذربایجان غربی، سردار شهسواری، فرمانده سپاه شهدای استان و سایر مسوولان استانی که با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد، گفت: امروز 3 هزار بسته معیشتی در میان مددجویان و نیازمندان آذربایجان‌غربی توزیع می‌شود.

وی ادامه داد: این بسته‌های معیشتی به همت کمیته امداد و با مشارکت خیر نیک اندیش، میرزا نبی زاده، با ارزش بیش از 5 میلیارد تومان توزیع می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی تصریح کرد: این بسته های معیشتی با اولویت مددجویان مناطق محروم و مرزی استان توزیع شد.

وی با اشاره به فراگیری بیماری کرونا، بیان کرد: از آغاز بیماری منحوس کرونا، کمیته امداد استان بیش از 92 میلیارد تومان کمک بلاعوض به آسیب دیدگان این بیماری کمک بلاعوض کرده است.

سهندی افزود: همچنین در این مدت 200 هزار بسته معیشتی و 300 هزار بسته غذای گرم در میان مددجویان و نیازمندان آذربایجان‌غربی توزیع شده است.

وی خاطرنشان کرد: از آغاز امسال، رزمایش ایران همدل یک در ماه رمضان، رزمایش ایران همدل 2 در ماه محرم و جشن شورعاطفه ها برگزار شده و هم اکنون هم رزمایش ایران مهربان اجرا می‌شود که هدف از اجرای این رزمایش، حامی یابی برای تمام ایتام وفرزندان محسنین بوده و همچنین برگزاری جشن نیکوکاری نیز در جریان بوده و این جشن در اسفندماه به اوج خود می‌رسد.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی با اشاره به مساعدت‌های مستمر خیر نیک‌اندیش، میرزا نبی زاده، در طول همکاری با کمیته امداد، بیان کرد: در طول این چند سال، این خیر نیکوکار بیش از 66 میلیارد تومان از هزینه شخصی خود برای کمک رسانی به مددجویان و نیازمندان و همچنین اجرای طرح‌های عام‌المنفعه کمک‌رسانی کرده‌ا‌ست.

وی تاکید کرد: کمیته امداد آذربایجان‌غربی در کنار سایر دستگاه ها در راستای مقابله با آسیب های اقتصادی ناشی از بیماری کرونا تلاش کرده و نگذاشته این آسیب ها در میان خانوار های مددجو احساس شود.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید