جزییات خبر

دوشنبه / ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۳:۵۹
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۸۰۴۱۱
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی

میزان مشارکت مردم آذربایجان‌غربی در جشن‌ نیکوکاری ۱۸ میلیارد و 100 میلیون تومان برآورد شد

(دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۹) ۱۳:۵۹

بر اساس هدف‌گذاری‌ صورت گرفته، پیش‌‌بینی شده میزان مشارکت مردم خیر و نیکوکار آذربایجان‌غربی در جشن امسال از 18 میلیارد و 100 میلیون تومان عبور کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی امداد، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: بر اساس هدف‌گذاری‌ صورت گرفته، پیش‌‌بینی شده میزان مشارکت مردم خیر و نیکوکار آذربایجان‌غربی در جشن امسال از 18 میلیارد و 100 میلیون تومان عبور کند.

وی با اشاره به میزان مشارکت و کمک مردم  در جشن نیکوکاری در سال گذشته در استان اظهار کرد: میزان مشارکت مردم استان در جشن نیکوکاری سال گذشته بالغ بر 16 میلیارد و 400 میلیون تومان بود.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی افزود: مرحله نخست جشن نیکوکاری از دی ماه امسال آغاز شده و و سیزدهم اسفند، چهاردهم اسفند و پانزدهم اسفند امسال، این آیین خداپسندانه در مدارس، پایگاه‌های دایر در سطح استان و میعادگاه‌های نماز جمعه برپا خواهد شد.

وی با اشاره به روش‌های مشارکت در مرحله نخست جشن نیکوکاری، بیان کرد: شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۲۳۲ برای مشارکت مردم نیکوکار استان آذربایجان غربی این آیین خداپسندانه اختصاص یافته است.

سهندی ادامه داد: همچنین مردم خیر و نیکوکار استان می‌توانند از طریق سامانه 1#*۸۸۷۷*، تلفن گویای ۰۹۶۸۸۷ و سایت اینترنتی کمیته امداد به آدرس  www.emdad.ir  در این آیین معنوی مشارکت کنند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید