جزییات خبر

شنبه / ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۳:۴۴
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۸۰۱۵۱
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
رییس اداره اکرام ایتام کمیته امداد آذربایجان‌غربی خبر داد

حامی یابی 5 هزار و 963 نفر با اجرای پویش ایران مهربان

(شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹) ۱۳:۴۴

از آغاز اجرای پویش ایران مهربان، 5 هزار و 963 نفر در آذربایجان‌غربی حامی ایتام و فرزندان محسنین آذربایجان‌غربی شده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی امداد، حجت‌الاسلام والمسلمین جابر شوقی، رییس اداره اکرام ایتام کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: از آغاز اجرای پویش ایران مهربان، 5 هزار و 963 نفر در آذربایجان‌غربی حامی ایتام و فرزندان محسنین آذربایجان‌غربی شده‌اند.

وی ادامه داد:  تاکنون 3 هزار و 494 نفر از این حامیان واریزی داشته و امید است سایر حامیان نیز در راستای کمک رسانی به ایتام و فرزندان محسنین استان اهتمام داشته باشند.

رییس اداره اکرام ایتام کمیته امداد آذربایجان‌غربی بیان کرد: با اجرای پویش ایران مهربان، تا پایان امسال، هیچ یتیم و فرزند محسنین در استان بدون حامی نخواهد ماند و حتی امید است هر فرزند بدون حامی، با اجرای این طرح دارای 2 حامی شوند.

وی خاطرنشان کرد: هم اکنون 36 هزار و 300 نفر در آذربایجان‌غربی، حمایت از 13 هزار و 779 نفر از ایتام و فرزندان محسنین استان را عهده دار هستند.

حجت‌الاسلام والمسلمین شوقی اظهار کرد: هم اکنون متوسط سرانه دریافتی فرزندان تحت حمایت استان 286 هزار و 850 تومان است که در نظر داریم با اجرای برنامه‌های عملیاتی، سرانه دریافتی آن‌ها را بالاتر ببریم.

وی خاطرنشان کرد: مردم خیر و نیکوکار آذربایجان‌غربی می‌توانند از طریق ارسال عدد 1 به سامانه پیامکی 3000333344، مراجعه حضوری به ادارات کمیته امداد شهرستان‌ها، مراجعه به سایت اکرام به نشانی www.ekram.emdad.ir  و تماس با شماره تلفن های 33460919 و 33485302 در پویش ایران مهربانی مشارکت کنند.

انتهای پیام

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید