جزییات خبر

چهارشنبه / ۸ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۳:۴۳
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۸۰۱۱۶
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی خبر داد

پرداخت 6 میلیارد و 400 میلیون تومان صدقه در آذربایجان‌غربی

(چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹) ۱۳:۴۳

مردم خیر و نیکوکار آذربایجان‌غربی در 10 ماهه سال جاری بیش از 6 میلیارد و 400 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی امداد، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: مردم خیر و نیکوکار آذربایجان‌غربی در 10 ماهه سال جاری بیش از 6 میلیارد و 400 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده‌اند.

وی ادامه داد: این میزان صدقه پرداختی مردم نیکوکار استان در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته، 8 درصد افزایش داشته است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی با تاکید بر حرکت به سمت استفاده از روشهای الکترونیکی و جایگزینی آن با پرداخت سنتی در صدقه از راه اندازی پوزهای الکترونیکی برای پرداخت صدقه در استان خبرداد و اظهار کرد: تاکنون ۵۴ دستگاه پوز الکترونیکی بین عاملین دریافت صدقات توزیع شده است که مشترکین با استفاده از کارت بانکی خود می توانند با حضور عاملین در درب منازل صدقات خود به جای پول نقد، الکترونیکی پرداخت کنند.

وی افزود: کاهش آسیبهای در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی حذف گردش پول نقد الکترونیکی ودن فرآیند تخلیه صندوق صدقات تسهیل و تسریع در پرداخت صدقات ارتقاء اعتماد عمومی و شفاف‌سازی از اهداف راه‌اندازی پوزهای اندرویدی در پرداخت صدقات است.

سهندی بیان کرد: پرداخت صدقات از طریق کد دستوری #2*8877*، پرداخت صدقات از طریق تلفن مستقیم با شماره گیری 096887، پرداخت صدقات از طریق سایت امداد به نشانی www.emdad.ir ، پرداخت صدقات از طریق برنامه کاربردی سنا و پرداخت از طریق دستگاه‌های خودپرداز از روش های نوین پرداخت صدقات در استان است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید