جزییات خبر

چهارشنبه / ۹ مهر ۱۳۹۹ / ۱۳:۲۶
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۷۶۹۴
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
معاون فرهنگی کمیته امداد آذربایجان‌‌غربی خبر داد

توزیع 8 هزار بسه تحصیلی در میان دانش آموزان تحت حمایت آذربایجان‌‌غربی

(چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹) ۱۳:۲۶

با آغاز سال جدید تحصیلی، بیش از 8 هزار بسته تحصیلی در میان دانش‌آموزان تحت حمایت آذربایجان‌غربی توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی امداد، ، جلیل نوری واحد، معاون فرهنگی کمیته امداد آذربایجان‌‌غربی با آغاز سال جدید تحصیلی، بیش از 8 هزار بسته تحصیلی در میان دانش‌آموزان تحت حمایت استان توزیع شد.

وی ادامه داد:ارزش این تعداد بسته آموزشی یک میلیارد و 200 میلیون تومان بود که 700 میلیون تومان از آن توسط کمیته امداد و 500 میلیون تومان نیز توسط هم افزایی و مشارکت خیران مساعدت شده است.

معاون فرهنگی کمیته امداد آذربایجان‌غربی تصریح کرد: بسته‌های آموزشی شامل کیف، دفتر، مداد، خودکار، پاک‌کن، تراش و ست نقاله می‌شود.

وی تاکید کرد: این بسته‌های آموزشی پیش از آغاز مدارس در میان دانش آموزان تمامی شهرستا‌ن‌های آذربایجان‌غربی توزیع شده است.

نوری با اشاره به آغاز گام دوم تهیه بسته‌های آموزشی برای دانش‌آموزان تحت حمایت، بیان کرد: هدف گذاری کرده‌ایم در گام دوم توزیع بسته‌های آموزشی، بیش از یک‌هزار تبلت برای دانش آموزان‌تحت حمایت خریداری و توزیع کنیم.

وی خاطرنشان کرد: بدون تردید  در راستای  تسریع در توزیع این تبلت‌ها، نیازمند مشارکت هرچه بیشتر مردم خیر و نیکوکار آذربایجان‌غربی هستیم.

معاون فرهنگی کمیته امداد آذربایجان‌غربی عنوان کرد: شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۲۳۲ برای مشارکت مردم نیکوکار استان آذربایجان غربی در این آیین خداپسندانه اختصاص یافته است.

وی افزود: مردم خیر و نیکوکار استان می‌توانند از طریق سامانه #1*۸۸۷۷*، تماس با شماره تلفن ۰۴۴۳۲۲۳۵۰۰۰ و مراجعه به سایت اینترنتی کمیته امداد به آدرس www.emdad.ir  در این آیین معنوی مشارکت کند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید