جزییات خبر

سه شنبه / ۸ مهر ۱۳۹۹ / ۱۱:۵۵
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۷۶۵۲
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد آذربایجان‌غربی خبر داد:

طرح "همبازی هدیه ای برای بچه های ایران" با برگزاری شور عاطفه‌ها اجرا می‌شود

(سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹) ۱۱:۵۵

طرح "همبازی هدیه ای برای بچه های ایران" همزمان با برگزاری شور عاطفه ها امسال در روزهای نهم و دهم و یازدهم مهر ماه برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امداد، جهانبخش رضایی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت:

طرح "همبازی هدیه ای برای بچه های ایران" همزمان با برگزاری شور عاطفه ها امسال در روزهای نهم و دهم و یازدهم مهر ماه برگزار می شود.

وی ادامه داد: در اجرای طرح شور عاطفه ها ، به منظور تسریع در جمع آوری کمک‌ها و هدایای تحصیلی مردم خیر  به دانش آموزان نیازمند، در سال‌جاری میان کمیته امداد و شرکت ملی پست استان، تفاهم نامه همکاری امضا شده است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: طبق این تفاهم نامه ادارات پست هرشهرستان به عنوان پایگاه ثابت نسبت به جمع آوری هدایا و کمک های مردمی و انتقال آن به ادارات امداد شهرستان‌ها اقدام می کند.

وی تصریح کرد: از ابتدای برگزاری شور عاطفه‌ها تاکنون بیش از 7 میلیارد تومان توسط مردم نیکوکار استان برای کمک به دانش‌آموزان استان مساعدت شده است.

رضایی تصریح کرد: شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۲۳۲ برای مشارکت مردم نیکوکار استان آذربایجان غربی در این آیین خداپسندانه اختصاص یافته است.

وی  افزود: مردم خیر و نیکوکار استان می‌توانند از طریق سامانه #۱*۸۸۷۷*، تماس با شماره تلفن ۰۴۴۳۲۲۳۵۰۰۰ و مراجعه به سایت اینترنتی کمیته امداد به آدرس www.emdad.ir  در این آیین معنوی مشارکت کنند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید