جزییات خبر

یکشنبه / ۶ مهر ۱۳۹۹ / ۱۳:۵۲
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۷۶۰۸
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی

جشنواره فرهنگی هنری با رویکرد قرآنی "باران وحی" برگزار شد/ راهیابی 14 مددجوی آذربایجان‌غربی به مرحله کشوری

(یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹) ۱۳:۵۲

جشنواره فرهنگی هنری با رویکرد قرآنی باران وحی به منظور فراهم نمودن زمینه ارتباط گروه‌های مددجویان با قرآن، ارتقا عزت نفس، امید و شادابی و جاری شدن قرآن در زندگی و شناسایی استعدادهای قرآنی ادبی و هنری و معرفی این استعدادها به جامعه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امداد، جلیل نوری، معاون فرهنگی کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: جشنواره  فرهنگی هنری با رویکرد قرآنی باران وحی به منظور فراهم نمودن زمینه ارتباط گروه های مددجویان با قرآن، ارتقا عزت نفس، امید و شادابی و جاری شدن قرآن در زندگی و شناسایی استعدادهای قرآنی ادبی و هنری و معرفی این استعدادها به جامعه برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع بیماری منحوس کرونا، و در راستای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، این جشنواره به صورت مجازی برگزار شد.

معاون فرهنگی کمیته امداد آذربایجان‌غربی اظهار کرد:  تعداد 193 اثر توسط مددجویان آذربایجان‌غربی به دبیرخانه مرکزی جشنواره ارسال شد که پس از داوری، 14 نفر از استان به بخش کشوری مسابقات راه یافتند.

وی با قدردانی از مددجویان شرکت کننده در جشنواره فرهنگی هنری با رویکرد قرآنی "باران وحی"  افزود: در این جشنواره  51 اثر ارسال شده به‌عنوان منتخب استانی و همچنین 12 نفر نیز شایسته تقدیر استانی شدند.

وی تاکید کرد: این جشنواره در سه رده سنی زیر 12 سال، 12 تا 16 سال و بالای 16 سال برگزار شد و پس از پایان مرحله کشوری، از برگزیدگان در گروه های مختلف به نحو احسن تقدیر به عمل خواهد آمد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید