جزییات خبر

شنبه / ۵ مهر ۱۳۹۹ / ۱۳:۲۵
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۷۵۷۱
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی:

حمایت بیش از ۳۲ هزار حامی از ایتام تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان غربی

(شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹) ۱۳:۲۵

بیش از ۳۲ هزار حامی از ایتام تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان‌غربی حمایت می‌کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امداد، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: بیش از ۳۲ هزار حامی از ایتام تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان‌غربی حمایت می‌کنند.

وی ادامه داد: اجرای برنامه های هر کارمند یک حامی و حامی یابی از طریق حامیان موجود در قالب طرح سفیران ایتام از برنامه های امداد برای جذب و تثبیت حامیان است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: هم اکنون۱۱ هزار و ۵ نفر فرزند در قالب پنج هزار و 64 یتیم و پنج هزار و 941 فرزند محسنین تحت حمایت طرح اکرام در استان قرار دارند.

وی تصریح کرد: هر یتیم به طور میانگین اعم از کمک نقدی ، کالا و خدمات ماهانه چهارصد هزار تومان  و هر فرزند محسنین ماهانه 218 هزار تومان دریافت می کنند.

سهندی اظهار کرد: بالابردن سرانه دریافتی فرزندان و رسیدن به میانگین کشوری که متاسفانه در حال حاضر از برنامه های مرکز به لحاظ شرایط اقتصادی استان پایین تر هستیم از اهداف و برنامه های این نهاد در استان تا پایان سال  در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به روشهای حامیان برای کمک به ایتام و محسنین گفت: خیرین می توانند با ارسال عدد یک به سامانه ۳۰۰۰۳۳۳۳۴۴ یا ثبت نام از طریق سایت اکرم امداد به آدرس Ekram.Emdad .ir و یا مراجعه حضوری به دفاتر و پایگاههای کمیته امداد در سراسر استان ایتام و محسنین را با کمک های خود زیر چتر حمایتی خود قرار دهند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید