جزییات خبر

سه شنبه / ۱۷ تیر ۱۳۹۹ / ۱۲:۴۲
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۵۹۴۵
گزارشگر : ۹۵
سرویس کرمانشاه

حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه از 1635 بیمار خاص و صعب العلاج

(سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹) ۱۲:۴۲

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه این نهاد از هزار و 635 بیمار صعب العلاج و خاص به صورت ویژه حمایت می کند، گفت: در سال 98 بیش از 111 هزار مددجو در استان از خدمات و فرانشیزهای درمانی این نهاد بهره مند شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، کیومرث رحمتی پور، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: در سال 98 بیش از سه میلیارد و 228 میلیون تومان اعتبار برای ارائه خدمات درمانی ویژه و تامین فرانشیزهای درمانی مددجویان تحت حمایت این نهاد در استان تخصیص داده شده است.

رحمتی پور عنوان کرد: دراین مدت به بیش از 111 هزار مددجو در استان خدمات درمانی ویژه ارائه شده است.

وی در ادامه با اشاره به حمایت های ویژه این نهاد از بیماران خاص و صعب العلاج نیز، بیان کرد: هم اکنون هزار و 635 بیمار خاص و صعب العلاج از حمایت های این نهاد بهره مند می شوند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه تاکید کرد: در سال گذشته نیز بیش از 655 میلیون تومان اعتبار به صورت ویژه برای تامین هزینه های دارویی و نگهداری به مددجویان بیمار خاص و صعب العلاج پرداخت شده است.

کیومرث رحمتی پور همچنین با بیان اینکه مجریان موفق طرح های اشتغال و بانوان سرپرست خانوار کمتر از 50 سال سن نیز تحت پوشش بیمه سازمان تامین اجتماعی قرار می گیرند اشاره و خاطرنشان کرد: در سال 98 حدود 9 هزار مددجو در استان تحت پوشش بیمه سازمان تامین اجتماعی و صندوق بیمه روستاییان و عشایر قرار گرفته اند.

رحمتی پور عنوان کرد:  در سال گذشته هفت میلیارد و 273 میلیون تومان حق بیمه مددجویان در استان به سازمان تامین اجتماعی و صندوق روستاییان و عشایر پرداخت شده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه پرداخت حق بیمه مددجویان به سازمان های بیمه گر موجب توانمندسازی این مددجویان می شود، خاطرنشان کرد: مددجویانی که تحت پوشش بیمه سازمان تامین اجتماعی قرار می گیرند از مزایای بازنشستگی بهره مند می شوند.

انتهای پیام/
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید