جزییات خبر

شنبه / ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ / ۰۸:۱۶
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۵۵۶۸
گزارشگر : ۸۴
سرویس سمنان
قائم‌مقام کمیته‌امداد استان‌سمنان خبرداد:

چتر حمایتی 3674 حامی جدید برسر ایتام استان سمنان

(شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹) ۰۸:۱۶

قائم مقام کمیته‌امداد استان سمنان گفت: از زمان آغاز پویش جذب حامی در آبان سال 98 در استان سمنان، 3674 حامی در استان سمنان جذب و حامی 5380 نفر از کودکان ایتام و محسنین شدند.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، محمد قوسی، قائم مقام امداد استان سمنان با اشاره به اینکه تعدادی از  کودکان و نوجوان نیازمند در استان سمنان شناسایی و تحت حمایت قرارگرفته‌اند که نیاز به کمک مالی و حامی دارند، تصریح کرد: برای حمایت از این عزیزان  3674 حامی جدید جذب شده است.

قائم مقام کمیته  امداد استان سمنان گفت: این حامیان نیک اندیش حمایت از 5380 کودک نیازمند را بر عهده گرفتند.

محمد قوسی در ادامه با اشاره به اینکه در استان سمنان هر حامی ممکن است حمایت از یک کودک تا چندین کودک را عهده دار شود، خاطرشنان کرد: به همین دلیل به طور میانگین، مبلغ دریافتی هر کودک در طرح اکرام ایتام و محسنین استان سمنان بیش از 350 هزار تومان است.

محمد قوسی  با بیان اینکه  در دو  ماهه سال جاری افراد تحت حمایت طرح اکرام ایتام، محسنین و شفا بیش از یک  میلیارد 950 تومان از حمایت حامیان خود بهره‌مند شدند، تصریح کرد: بر  این اساس کمک به ایتام نسبت به مدت مشابه سال گذشته با رشد 60 درصدی همراه شده است.

قائم مقام کمیته امداد استان سمنان تصریح کرد: ارسال عدد ۱۴ به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳۲۳، پایگاه اینترنتی  https://ekram.emdad.ir/و مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد امام خمینی (ره) از روش‌های ثبت‌نام در این طرح است.

مردم نیک‌اندیش استان سمنان می‌توانند با مراجعه به سایت کمیته امداد به آدرس https://portal.emdad.ir/در طرح اکرام ایتام و محسنین مشارکت و کمک‌های خود را به دست فرزندان نیازمند برسانند.

شایان ذکر است، تعدادی از حامیان کارمندان بانک های رفاه، سپه، تجارت، ملی مسکن، اداره کل امور مالیاتی، استانداری، بیمه سلامت و سایر اقشار مردم نیک دور اندیش استان سمنان بوده‌اند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید