جزییات خبر

سه شنبه / ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۰:۲۴
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۵۵۳۹
گزارشگر : ۹۰
سرویس مرکزی
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان خبر داد؛

اختصاص 541 میلیون تومان بابت فعالیت‌های بهداشت و درمان به شهرستان‌ها

(سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۹) ۱۰:۲۴

طی سال جاری 541 میلیون تومان بابت فعالیت‌های اداره بهداشت و درمان به شهرستان‌های استان مرکزی اختصاص داده شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمدرضا شایسته جو ، معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه ارتقای شاخص‌های بهداشتی از برنامه‌های کمیته امداد در استای توانمندسازی مددجویان تحت حمایت است، گفت: طی سال جاری 541 میلیون تومان بابت فعالیت‌های اداره بهداشت و درمان به شهرستان‌های استان مرکزی اختصاص داده شد.

وی افزود: این مبلغ در سرفصل‌های بیمه مکمل مددجویی ، طرح توسعه بیمه اجتماعی مددجویان ، کمک به تأمین تجهیزات بیماران صعب العلاج و کمک به رفع سوء تغذیه مادران باردار و شیرده بوده است.

وی یادآور شد: برگزاری کلاس‌های آموزش بهداشت با موضوعات آموزشی، بهداشت‌و‌روان، سبک زندگی سالم و کنترل بیماری‌های غیرواگیر، پیشگیری ازابتلاء به سرطان‌ها، تغذیه و بهداشت مواد غذایی، پیشگیری از اعتیاد در جوانان و نوجوانان ، بهداشت و سلامت در سالمندی، بهداشت محیط و سایر موضوعات بهداشتی وتغذیه‌ای مرتبط باسلامت از اقدامات حوزه حمایت در سال گذشته بوده است.

شایسته جو در پایان اضافه کرد: از دیگر خدمات کمیته امداد پرداخت کمک هدیه ازدواج و جهیزیه بخشی در کمک به ترویج ازدواج است و در کنار آن خدمات مشاوره‌ای با هدف ازدواج آگاهانه و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی به مددجویان ارائه می‌شود.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید