جزییات خبر

چهارشنبه / ۷ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۸
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۵۲۱۰
گزارشگر : ۸۵
سرویس خراسان رضوی

اجرای بیش از 7 هزار پروژه عمرانی مددجویی در سال 98

(چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹) ۱۴:۱۸

مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد خراسان رضوی گفت: در مجموع سال گذشته 7 هزار و 247مورد واحد مسکن شهری و روستایی در بخش های خرید، ساخت و مقاوم سازی برای مددجویان تحت حمایت اجرا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد صحرایی با بیان اینکه یکی از ابعاد توانمندکردن خانواده ها تامین مسکن مناسب برای مددجویان تحت حمایت است، افزود: این نهاد در سال گذشته برای اجرای پروژه های عمرانی مددجویی بیش از 133 میلیارد و 100 میلیون تومان تومان اعتبار از منابع داخلی این نهاد و مشارکت خیران تامین و هزینه کرده است.
وی با عنوان اینکه  سال 98 حدود ۴۰ درصد از پروژه های عمرانی در بخش کمک به خانه دار شدن مددجویان بود، اظهار کرد: در این مدت انجام تعمیرات 4160 واحد مسکونی، بهسازی سرویس بهداشتی 378 مورد، خریداری و ساخت 484 واحد مسکن شهری، مقاوم سازی 1663 واحد مسکن روستایی، تکمیل 85 واحد مسکن شهری و 477 واحد مسکن نیمه تمام روستایی انجام شد.
صحرایی اظهار کرد: همچنین در یکساله98، تعداد 1567 واحد مسکن در مناطق محروم و 5 هزار و 680 واحد در مناطق غیرمحروم استان برای مددجویان اجرا شد.
مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد خراسان رضوی گفت: اعتبارات هزینه شده برای پروژه های اجرایی به صورت بلاعوض، اعطای تسهیلات، مشارکت خیران و آورده خود مددجو بوده است و تصریح کرد: باتوجه به قرار داشتن در شرایط سخت اقتصادی،  نیکوکاران می توانند با شماره گیری کد # ۰۵۱ * ۸۸۷۷ * از طریق تلفن همراه خود در اهدای کمک های نقدی  و یا مراجعه به دفاتر این نهاد جهت کمک در تامین مصالح به نیازمندان اقدام کنند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید