جزییات خبر

چهارشنبه / ۷ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۲:۲۵
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۵۲۰۳
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی خبر داد

بهره‌مندی 1700 دانشجوی مددجو از خدمات کمیته امداد

(چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹) ۱۲:۲۵

کمیته امداد آذربایجان‌غربی در سال تحصیلی جاری برای 1726 دانشجوی مددجو خدمات حمایتی ارائه داده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی امداد، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: این نهاد  در سال تحصیلی جاری برای یک‌هزار و 726 دانشجوی مددجو خدمات حمایتی ارائه داده است.

وی ادامه داد: از میان این تعداد دانشجوی تحت حمایت در آذربایجان‌غربی، تعداد زیادی جزو دانشجویان نخبه و استعدادهای برتر هستند.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی عنوان کرد: در راستای کمک به ادامه تحصیل دانشجویان تحت حمایت در استان، کمیته امداد آذربایجان‌غربی بیش از 2 میلیارد و 300 میلیون تومان مساعدت بلاعوض پرداخت کرده است.

وی با تاکید برافزایش حمایت‌های کمیته امداد آذربایجان‌غربی از دانشجویان تحت حمایت، بیان کرد: میزان مساعدت کمیته امداد آذربایجان‌غربی به دانشجویان مددجو نسبت به زمان تحصیلی سال گذشته 71 درصد افزایش داشته است.

سهندی خاطرنشان کرد: این نهاد اهتمام ویژه‌‌ای در حمایت از تحصیل دانشجویان تحت حمایت داشته و در این راستا گام‌های موثری برداشته است.

سهندی اظهار کرد: تامین بسته‌های فرهنگی و آموزشی برای دانشجویان مناطق محروم، مساعدت در ارائه مشاوره‌های تخصصی تحصیلی به دانشجویان تحت حمایت، ارائه کمک هزینه‌های تحصیلی به دانشجویان و اهتمام در اشتغال زایی و توانمند سازی خانواده های دانشجویان تحت حمایت از اهم خدمات ارائه شده به دانشجویان تحت حمایت در سال تحصیلی امسال است.

انتهای پیام

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید