جزییات خبر

سه شنبه / ۶ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۲:۰۸
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۵۱۷۹
گزارشگر : ۸۵
سرویس خراسان رضوی

توزیع 2.5 میلیون پرس غذای گرم بین نیازمندان

(سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹) ۱۲:۰۸

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی با اعلام اینکه در ماه رمضان یک چهارم از اطعام کمیته امداد کشور در استان خراسان رضوی شکل گرفته است، افزود: از ابتدای ماه رمضان تا امروز 2 میلیون و 500 هزار پرس غذای گرم با مشارکت نیکوکاران طبخ و بین نیازمندان توزیع شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حبیب الله آسوده با عنوان اینکه وظیفه حاکمیت فراهم کردن فرصت برای حضور مردم در عرصه های مختلف کاری است، افزود: کاهش فقر و توسعه با مردم است که در این میان نقش کمیته امداد، محوریت دادن به مردم برای کاهش فقر و کمک های نیکوکارانه است
وی از مدافعان سلامت تشکر کرد و افزود: مردم در زمان شیوع کرونا ثابت کردند که حضور موثری دارند و در بخش کمک به معیشت نیازمندان به خوبی اقدام کردند.
آسوده با اشاره به بحث اشتغال و اینکه کمیته امداد سال گذشته 85 درصد از اعتبار 400 میلیارد تومانی خود در بخش اشتغال را جذب کرده است، افزود: فعالیت های این نهاد باید منجر به توانمند شدن خانواده ها شود.
وی درخصوص مسکن مددجویان ادامه داد: سال گذشته کمیته امداد 2147 واحد مسکونی در شهرها و روستاها تامین کرده است که امیدواریم امسال شاهد افزایش این رقم باشیم.
مدیرکل کمیته امداد استان با بیان اینکه اکنون 320 مرکز نیکوکاری در سطح استان با مجوز این نهاد فعالیت دارند، افزود: این مراکز پیشرو در خدمت رسانی به امور نیازمندان با رویکرد توانمند سازی و اشتغال با محوریت مسجد پیشرو هستند که خدمات آنها با حفظ کرامت وتحت نظارت این نهاد انجام می شود.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید