جزییات خبر

سه شنبه / ۶ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۰:۵۹
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۵۱۷۴
گزارشگر : ۸۰
سرویس قزوین
در حال حاضر صورت می گیرد؛

خدمت رسانی کمیته امداد قزوین به 60 هزار نیازمند

(سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹) ۱۰:۵۹

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: در حال حاضر حدود 60 هزار نفر از نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین هستند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مهرعلی حق گویان در دیدار با اعضای هیأت مدیره کانون کارشناسان رسمی دادگستری قزوین بیان کرد: کمیته امداد نخستین و تنها نهادی است که بنیانگذار جمهوری اسلامی اجازه داده است که نام مبارکشان بر تارک این نهاد بدرخشد.

وی ادامه داد: کمیته امداد امام خمینی (ره) رسالت خدمت به محرومان را بر عهده دارد، رسالتی که همه انبیای الهی و ائمه اطهار (ع) شخصاً در انجام آن حضور داشتند و از واگذاری آن به دیگران اجتناب می کردند.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: در حال حاضر حدود 60 هزار نفر از نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین هستند که ایجاد اشتغال برای این خانواده ها و درآمدزایی از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی افزود: این نهاد به مددجویان و افراد تحت حمایت خود یک یا چند خدمت ارائه می کند در این میان حتی خدمات حقوقی نیز برای مددجویان داریم تا مشکل مادی و عدم دسترسی به وکیل و یا کم اطلاعی از مسائل حقوقی موجب تضییع و یا اجحاف حقوق آنان نشود.

حق گویان اضافه کرد: با توجه به محدودین های اعتباری درسال جاری باید تلاش کنیم تا این محدودیت ها موجب کوچک تر شدن سفره نیازمندان نشود از این رو توسعه مشارکت های مردمی و توجه هر چه بیشتر به کمک های مردمی در دستور کار قرار دارد.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین عنوان کرد: از آنجا که مردم به ما و جریان امدادرسانی اعتماد و اعتقاد داردند، برای اینکه در برابرمددجویان شرمنده نشویم، از ظرفیت های مختلف مردمی استفاده می کنیم تا جریان امدادرسانی باقوت و منسجم تر استمرار داشته باشد.

در ادامه رئیس هیأت مدیره کانون کارشناسان رسمی دادگستری قزوین گفت: کمیته امداد یکی از افتخاراتش این است که عنوان آن به نام امام خمینی (ره) مزین شده است و افتخار دیگرش این است که برای خدمت به نیازمندان و محرومان جامعه تلاش می کند.

سید حسن علایی اعلام کرد: اغلب اعضای کانون کارشناسان را افرادی تشکیل می دهند که دارای تجربه های طولانی در دستگاه های مختلف هستند و همگی به ضرس قاطع شهادت می دهند که بعد از هر کار نیکی آثار آن را در زندگی خویش دیده اند.

وی تصریح کرد: کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان قزوین آمادگی دارد تا همکاری های گذشته را ادامه داده و به همراهی با کمیته امداد ادامه دهد چراکه هرچه بیشتر در کنار کمیته امداد باشیم، خدمت بیشتری را به محرومان ارائه خواهیم کرد.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید