جزییات خبر

سه شنبه / ۶ خرداد ۱۳۹۹ / ۰۹:۴۴
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۵۱۷۳
گزارشگر : ۹۰
سرویس مرکزی
در ایام ماه مبارک رمضان انجام شد؛

توزیع 173 هزار غذای گرم بین نیازمندان استان مرکزی

(سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹) ۰۹:۴۴

در ایام ماه مبارک رمضان 173 هزار غذای گرم به ارزش بیش از سه میلیاردو 108 میلیون تومان بین نیازمندان و مددجویان کمیته امداد استان مرکزی توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مجید مومنی، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی با اشاره به رهنمود‌های مقام معظم رهبری مبنی بر ایجاد رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان در کشور گفت: در ایام ماه مبارک رمضان 173 هزار غذای گرم به ارزش بیش از سه میلیاردو 108 میلیون تومان بین نیازمندان و مددجویان کمیته امداد استان مرکزی توزیع شد.

وی اضافه کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان همچنین تعداد 41 هزارو 667بسته غذایی نیز به ارزش بیش از 10 میلیارد و 67 میلیون تومان بین نیازمندان توزیع شده است.

وی از همکاری موکب‌های اربعین با این نهاد در سطح استان خبر دادو تصریح کرد: با همکاری این موکب‌ها تعداد 41آشپزخانه زیر نظر وازرت بهداشت در ماه مبارک رمضان غذای گرم طبخ و با رعایت پروتکل های بهداشتی به منازل نیازمندان توزیع نمودند.

وی افزود: در این رزمایش از ظرفیت خیران و دستگاه‌ها در راستای حمایت از نیازمندان و اقشار آسیب‌پذیر از کرونا استفاده شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان در پایان ضمن تشکر از خیران اظهار کرد: کمیته امداد امین خیران و مردم نوع دوست استان است و تمامی کمک‌های مردمی در اسرع وقت بین نیازمندان توزیع شده است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید