جزییات خبر

شنبه / ۳ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۶:۳۳
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۵۱۰۶
گزارشگر : ۷۸
سرویس خراسان شمالی

توزیع 26 هزار بسته معیشتی ویژه نیازمندان در ماه مبارک رمضان

(شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹) ۱۶:۳۳

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از توزیع 26 هزاربسته معیشتی بین مددجویان این نهاد و نیازمندان آسیب دیده از کرونا در قالب رزمایش مواسات و همدلی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، مجید الهی راد با اشاره به اینکه این رزمایش به فرمان مقام معظم رهبری از ابتدای ماه مبارک رمضان جهت کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا اجرا شده است،افزود: اعتبارات هزینه شده این بسته های معیشتی از محل کمک های بنیاد مستضعفان،اعتبارات داخلی کمیته امداد، و گروه های مردمی و جهادی تامین شده است که به این ترتیب شاهد توزیع 26 هزار بسته معیشتی به ارزش 5 میلیارد تومان بودیم.
وی به کمک های خیرخواهانه بنیاد مستضعفان اشاره کرد و ادامه داد: با کمک بنیاد مستضعفان تا کنون  4 میلیارد تومان اعتبار  برای کمک به ایتام و تهیه بسته های معیشتی هزینه شده است .
وی افزود:همچنین با کمک بنیاد مستضعفان 700 میلیون تومان نیز برای تهیه سبد های کالای بیماران صعب العلاج تحت حمایت  این نهاد هزینه شده است.
الهی راد از راه اندازی 41 آشپزخانه جهت تهیه غذای گرم برای وعده های افطار و سحری مددجویان با کمک خیران و ۲۰۰۰ نفر از گروه های جهادی و داوطلب خبر داد و افزود: از این محل تا کنون 200 هزارپرس غذای گرم به ارزش دو میلیارد و 200میلیون تومان تهیه و بین نیازمندان توزیع شده است.
  

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید