جزییات خبر

دوشنبه / ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۴:۵۳
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۵۰۵۸
گزارشگر : ۸۵
سرویس خراسان رضوی

اطعام 15 هزار نیازمند در صالح آباد

(دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۴:۵۳

رئیس کمیته امداد صالح آباد گفت: در قالب برنامه ریزی های صورت گرفته تلاش می کنیم تا با مشارکت خیران 15 هزار پرس غذای گرم تا ماه مبارک رمضان طبخ و بین نیازمندان توزیع شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، رضا جانبی در گفتگو با رادیوی خراسان رضوی اظهار کرد: برنامه ریزی شد تا در هفته اطعام و اکرام ایتام 400 بسته معیشتی و 15 هزار پرس غذای گرم در قالب سفره های اطعام مهدوی با تامین اعتبار 290 میلیون تومان با مشارکت خیران تهیه و توزیع شود. 
وی از اجرای رزمایش مواسات و همدلی طبق منویات رهبری گفت و افزود: به منظور جلوگیری از موازی کاری و عدالت در توزیع بسته های معیشتی از نرم افزارسخا «سامانه خیر و احسان» استفاده شد تا مشخصات افرادی که از بسته های معیشت بهره مند شدند، در آن ثبت شود.
جانبی اعلام کرد: این اداره با مشارکت خیران و نیکوکاران در ماه شعبان و در قالب قرارگاه مواسات و همدلی 1300 بسته معیشتی و 5500 پرس غذای گرم به ارزش 340 میلیون تومان را بین خانواده های نیازمند شهرستان تهیه و توزیع کرد.
رئیس کمیته امداد صالح آباد با اعلام اینکه کمیته امداد مامور به تامین سبد معیشتی و بهداشتی  پیشگیرانه از کرونا تعیین شده بود، افزود: در ایام شیوع کرونا کمیته امداد شهرستان صالح آباد تامین سبد معیشتی ویژه بیماران صعب العلاج، تغییر کاربری کارگاه های مجریان طرح های اشتغال به تولید33 هزار ماسک، قربانی کردن 500 رأس گوسفند با ارزش یک میلیارد تومان در قالب پویش نذر سلامت و حمایت از 500 خانوار آسیب دیده و در معرض کرونا را انجام داد.
وی با اشاره به اینکه این اداره 291 فرزند یتیم و 169 فرزند محسنین (خانواده های نیازمند) را تحت حمایت دارد، ادامه داد: کمک های نقدی و غیر نقدی نیکوکاران برای این فرزندان 750 میلیون تومان در سال گذشته بود.
شایسته ذکر است: در شهرستان صالح آباد 3200 خانوار با 7150 نفر از کمیته امداد خدمات دریافت می کنند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید