جزییات خبر

سه شنبه / ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۰۸:۰۰
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۵۰۵۵
گزارشگر : ۸۹
سرویس چهارمحال بختیاری
هم‌زمان با اجرای طرح اطعام مهدوی؛

مردم چهارمحال و بختیاری 3 میلیارد تومان به نیازمندان کمک کردند

(سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۰۸:۰۰

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای ماه رمضان تاکنون مردم نیکوکار استان 3 میلیارد و 17 میلیون تومان در راستای تأمین غذای گرم و سبدهای مواد غذایی کمک کرده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علی ملک پور بیان کرد: با آغاز طرح اطعام مهدوی مردم نیکوکار استان با کمک‌های نقدی، مواد غذایی و حضور داوطلبانه در آشپزخانه‌های مهدوی سعی در کاهش بخشی از مشکلات اقتصادی نیازمندان داشته‌اند.

وی با اشاره به پخت غذای گرم در 23 آشپزخانه مهدوی افزود: 32 هزار غذای گرم در این آشپزخانه‌ها با رعایت تمامی نکات بهداشتی پخت و با حفظ فاصله اجتماعی در بین نیازمندان استان توزیع شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان ادامه داد: همچنین در راستای تأمین بخشی از مایحتاج خانواده‌های نیازمند 8335 بسته مواد غذایی شامل کالاهای اساسی از جمله برنج، روغن، گوشت مرغ و حبوبات با هزینه یک میلیارد و 808 میلیون تومان تهیه و در بین نیازمندان توزیع شده است.

ملک پور بابیان اینکه مردم نیکوکار استان می‌توانند با پرداخت هر مبلغی بخشی از نیازهای اقتصادی خانواده‌های نیازمند را برطرف کنند گفت: شماره‌گیری کد دستوری #۰۳۸*۸۸۷*، واریز به شماره‌حساب بانک ملی ۰۱۱۷۶۹۷۴۹۰۰۱ با شناسه واریز ۸۸۰۳۱۵۵۳۷ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۰۲۹۱ برای دریافت کمک‌های نقدی مردم استان در نظر گرفته‌شده است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین ادارات کمیته امداد استان و مراکز نیکوکاری نیز آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم نوعدوست استان هستند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید