جزییات خبر

دوشنبه / ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۰۸:۳۴
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۷۵۰۳۷
گزارشگر : ۷۹
سرویس خراسان جنوبی
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی

احداث مسکن محرومین، اقدامی بزرگ و انقلابی است

(دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۰۸:۳۴

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی در جلسه ویدئو کنفرانس مسکن محرومین ( احداث 5000 واحد مسکونی مددجویان تحت حمایت) کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: همراهی و همدلی نهادهای انقلابی کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره)، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در اجرای پروژه مسکن روستایی استان مثال زدنی و قابل تقدیر است.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد،سیدکمال الدین میرجعفریان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی در ادامه افزود: تامین مسکن محرومین اقدامی بزرگ و انقلابی بود که از سال 98 و با همکاری کمیته امداد امام خمیمنی(ره) و بنیاد مسکن در استان اجرایی شد.
میرجعفریان با اشاره به اینکه تا کنون زحمات و جلسات زیادی از سوی دستگاه های متولی صورت گرفته است، افزود: انشاا... بزودی با افتتاح پروژه های مسکن محرومین با حضور مسئولین کشوری شاهد نشاندن لبخند بر چهره محرومین باشیم.
وی هدف از احداث مسکن محرومین را ایجاد سرپناهی امن برای محرومین عنوان کرد و افزود: انصافا در جهت هر چه بهتر اجرا شدن پروژه های مسکن محرومین در شهرستان ها، مدیران شهرستانی تلاش و همکاری خیلی خوبی داشتند و به حق باید گفت این عزیزان در خط مقدم ساخت مسکن محرومین هستند.
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: از سهمیه پنج هزار واحد مسکن محرومان که در تعهد کمیته امداد استان بوده تاکنون هزار و ۵۰۰ واحد تکمیل شده است.
رضا سلم‌آبادی، مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: سلم آبادی با اشاره به معرفی چهار هزار و 776 متقاضی این نوع مسکن به برای دریافت پروانه ساخت اظهار داشت: از این تعداد 3814 مورد موفق به دریافت پروانه شده‌اند.
وی تعداد واحدهای شروع به ساخت را 3076 مورد عنوان کرد و گفت: 2524 مورد فونداسیون، 2180 مورد اسکلت، 1687 مورد سقف و 1772 مورد دیوار چینی شده است.
وی افزود: تاکنون برای واحدهایی که عملیات ساخت را شروع کرده‌اند از محل منابع سازمان برنامه و بودجه، ۵66 میلیارد و 383 میلیون ریال کمک بلاعوض پرداخت شده است.
سلم‌آبادی گفت: همچنین برای این واحدها از منابع صندوق امداد ولایت 430 میلیارد و ۶۳۵ میلیون ریال تسهیلات پرداخت شده است.
انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید