جزییات خبر

یکشنبه / ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۳:۵۱
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۵۰۲۴
گزارشگر : ۱۰۰
سرویس ایلام

خیز جامعه ورزشی ایلام در اطعام 1800 نیازمند ایلامی

(یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۳:۵۱

به همت جامعه ورزش استان ایلام و با همکاری کمیته امداد منطقه 2 ایلام تعداد هزار و 800 پرس غذای گرم پس از تهیه در محل اردوگاه کمیته امداد ایلام در بین نیازمندان مورد حمایت این نهاد توزیع شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، مدیرکل امداد استان ایلام در این زمینه بیان کرد: تهیه این تعداد غذا با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام،مرکز نیکوکاری جامعه ورزشی ایلام و کمیته امداد منطقه 2 ایلام تهیه و بین نیازمندان شهرستان ایلام توزیع شد.
قنبر موسی نژاد با تقدیر از مشارکت بسیار فعال جامعه ورزشی ایلام و نیکوکاران ورزشکار این استان و حضور مدیرکل و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان در محل آشپزخانه اطعام مهدوی این نهاد افزود: روز گذشته  تعداد 800 پرس و امروز نیز هزار پرس برای توزیع بین نیازمندان ایلامی در محل اردوگاه امام هادی «ع»تهیه شد.
وی ادامه داد:جامعه ورزشی ایلام حضور بسیار فعالی در زمینه کمک به نیازمندان این استان داشته که نمونه بارز آن فعالیت بسیار خوب مرکز نیکوکاری جامعه ورزشی این استان است که زیر نظر کمیته امداد فعالیت می کند.
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام با عنوان اینکه توزیع غذا و سبدهای خوراکی در بین نیازمندان این استان از ابتدای ماه رمضان آغاز شده است گفت: روزانه بین 5 تا 10 هزار پرس غذای گرم در آشپزخانه های اطعام مهدوی این نهاد تهیه و در اختیار نیازمندان استان قرار می گیرد.
موسی نژاد تصریح کرد: تهیه و توزیع غذا و سبدهای غذایی تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه داشته و ما از نیکوکاران این استان می خواهیم در این امر خیر مشارکت نمایند.
مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام نیز در سخنانی گفت: دستگیری از محرومان و نیازمندان که در خصلت های نیکوی افراد ورزشکار نهفته است افتخاری بس بزرگ برای جامعه ورزشی این استان است.
علی شائی افزود: شرکت جامعه ورزشی استان در این کار خیر و خداپسندانه که با مشارکت اداره ورزش و جوانان ،معاونت فرهنگی و امور جوانان ، هیات ورزشهای همگانی ، موسسه خیریه جامعه ورزشکاران و همکاری کمیته امداد صورت گرفته در قالب رزمایش همت جوانانه و کمک مومنانه صورت گرفته است.
وی در ادامه بیان داشت : به همین خاطر و در شبهای گرانبهای قدر این اداره کل با همکاری گروهای خیریه وابسته و کمیته امداد منطقه ۲ ایلام  نسبت به تهیه ۱۸۰۰ پرس غذای گرم و توزیع در بین اقشار کم درآمد اقدام نمود.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید