جزییات خبر

یکشنبه / ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۰:۵۹
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۵۰۱۶
گزارشگر : ۸۴
سرویس سمنان
معاون اشتغال و خود کفایی کمیته امداد استان سمنان خبر داد:

ایجاد 3457 فرصت شغلی برای مددجویان در سال 99

(یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۰:۵۹

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سمنان از پیش بینی 3475 فرصت شغلی برای مددجویان و کارجویان در سال جاری خبر داد و گفت: این تعداد طرح با اعتبار 102 میلیارد و 880 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، علیرضا خدابنده، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سمنان از ارائه خدمات اشتغال در سرفصل های استعداد یابی، مشاوره، آموزش حرفه یابی به مددجویان خبر داد و گفت: راهبر شغلی، کانون خیرین اشتغال، نیروهای جهادی اشتغال از جمله ظرفیت های در مهیا کردن هر چه سریعتر بستر اشتغال برای مددجویان است.

وی با اشاره به اینکه 555 طرح با اعتبار 21 میلیاردو 700 میلیون تومان از منابع تسهیلات اشتغال روستایی، 2100 طرح با اعتبار 73 میلیارد تومان از منابع بانکی   و 400 طرح از منابع امدادی با اعتبار هشت میلیارد تومان در سال جاری برای کارجویان و مددجویان در نظر گرفته شده است تصریح کرد: توانمندی مددجویان یکی از اولویت های حوزه اشتغال و خودکفایی است.

علیرضا خدابنده به همکاری کمیته امداد با دفاتر کاریابی استان سمنان برای معرفی افراد به کارخانه ها، شرکت ها و سایر فعالیت های شغلی را یکی دیگر از ظرفیت های این نهاد حمایتی دانست و خاطرنشان کرد: ایجاد 402 فرصت شغلی در این دفاتر تعهد شده است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید