جزییات خبر

پنج شنبه / ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۱:۴۶
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۴۹۷۶
گزارشگر : ۸۵
سرویس خراسان رضوی

توزیع ۱۵۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان

(پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۱:۴۶

مدیرکل خراسان رضوی گفت: با مشارکت خیرین و کمکهای مراکز نیکوکاری از ابتدای ماه مبارک رمضان تا امروز ۱۵۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حبیب الله آسوده در  رزمایش مواسات و همدلی طرح کریم اهل بیت (ع) که با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی، رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور و مسوولان استانی برگزار شد، افزود:  امیدوارم  رقم میزان توزیع سبد کالا تا پایان ماه رمضان بین نیازمندان شامل مددجویان تحت حمایت، کارگران و افراد آسیب دیده از کرونا به ۲۰۰ هزار بسته برسد.
آسوده افزود: همزمان با هفته اکرام ایتام  که با تولد امام حسن مجتبی (ع) در استان آغاز شده تعداد ۵۰ هزار بسته به منظور تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص مواسات و همدلی بین نیازمندان و خانواده‌های آسیب دیده ناشی از کرونا در حال توزیع است.
وی با بیان اینکه امروز سومین مرحله اجرای  رزمایش مواسات و همدلی در استان است، بیان کرد: همچنین از ابتدای ماه مبارک رمضان  تا کنون با مشارکت خیرین یک میلیون و ۱۰۰ هزار وعده غذای گرم پخت و بین نیازمندان در سطح استان توزیع شده است.
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: امروز با حضور ۱۱۰ مسئول از ۱۱۰ خانواده یتیم بازدید و دلجویی می شود.
شایسته ذکر است: امروز به صورت نمادین پنج هزار بسته در قالب ۱۱۰ خودرو  بین گروه های هدف شامل نیازمندان، مددجویان و خانواده‌های آسیب ‌دیده ازکرونا توزیع می شود.

انتهای پیام 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید