جزییات خبر

سه شنبه / ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۳:۲۸
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۴۹۳۲
گزارشگر : ۸۵
سرویس خراسان رضوی

مشارکت بانک ملی خراسان رضوی در رزمایش مواسات و همدلی

(سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۳:۲۸

مدیرکل کل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: در اقدامی مشترک بین این نهاد و کارکنان بانک ملی استان 2 هزار بسته معیشتی با ارزش کلی 200 میلیون تومان تهیه و بین نیازمندان اهدا شد که سهم بانک ملی یک هزار سبد با ارزش کلی100 میلیون تومان بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حبیب الله آسوده در مراسم اهدای سبد کالا با بیان اینکه در اجرای رزمایش با انسجام خوبی در استان مواجه هستیم، افزود: نتیجه این انسجام ها در استان همسو شدن مردم و دستگاه های استان بود که زمینه ای برای همدلی فراهم شد.
وی با اعلام اینکه نهضت پخت و توزیع غذای گرم در استان شکل گرفته است، افزود: تا امروز نزدیک به یک میلیون پرس غذای گرم تهیه و بین نیازمندان توزیع شده است.
آسوده از همراهی مهندس فتاح رئیس بنیاد مستضعفان تشکر کرد و ادامه داد: توسط بنیاد مستضعفان در ایام شیوع کرونا 5 میلیارد تومان به منظور رسیدگی به مناطق محروم و حاشیه شهر به کمیته امداد استان اختصاص داده شد.
مدیرکل کل کمیته امداد خراسان رضوی از مشارکت سیستم های بانکی با کمیته امداد استان تشکر کرد و افزود: امیدوارم این همراهی و همدلی ها خاطره خوشی را در ذهن مردم جاری کند.
همچنین در این مراسم رئیس کل شعب بانک ملی استان با اعلام اینکه بانک ملی در برنامه های مختلف همیشه به یاری نیازمندان آمده است، گفت: هدف از این برنامه مشارکتی لبیک به فرمان رهبری در شرایط سخت اقتصادی بر اثر ویروس کرونا بود.
علی اصغر مونسان با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب بیش از یک دهه نامگذاری سالها را بر پایه امور اقتصادی قرار داده اند، اعلام کرد: امیدوارم بتوانیم در شبکه بانکی قدمهایی به منظور رفع شرایط سخت اقتصادی برای کمک به واحدهای تولیدی برداریم تا بتوانیم شاهد جهش تولید در استان باشیم.
شایسته ذکر است: این سبدهای کالا بین ادارات یک، 4، 5، 6 و تبادکان کمیته امداد مشهد توزیع شد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید