جزییات خبر

چهارشنبه / ۷ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۱:۲۷
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۷۴۸۹۲
گزارشگر : ۸۲
سرویس کرمان
مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان کرمان خبر داد؛

پرداخت بیش از 77 میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان کرمانی در سال 98

(چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹) ۱۱:۲۷

مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان کرمان از پرداخت 77 میلیارد و 971 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه طی سال گذشته توسط این صندوق به مددجویان تحت حمایت این نهاد خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، محمدمهدی ضیغم نخعی یکی از اهداف اصلی راه‌اندازی صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت توسط این نهاد را توسعه خدمات قرض‌الحسنه به مددجویان و نیازمندان اعلام کرد و گفت: ۹۴۶۶ فقره تسهیلات در شش‌ماهه نخست امسال توسط این صندوق در حوزه‌های حمایت، اشتغال و مسکن مددجویان پرداخت‌شده است.


وی از پرداخت 77 میلیارد و 971 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه طی سال گذشته توسط این صندوق به مددجویان تحت حمایت این نهاد خبر داد و افزود: تمامی تسهیلات صندوق امداد ولایت، قرض‌الحسنه و بدون کارمزد پرداخت می‌شوند.


ضیغم نخعی ادامه داد: از این میزان تسهیلات 22 میلیارد و 940 میلیون تومان در حوزه کارگشایی، 19 میلیارد و 534 میلیون تومان در حوزه اشتغال و کارگشایی و 35 میلیارد و 496 میلیون تومان در حوزه مسکن مددجویان پرداخت‌شده است.


وی بابیان اینکه صندوق امداد ولایت باهدف پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به نیازمندان و تکریم آن‌ها راه‌اندازی شده است گفت: کمیته امداد با راه‌اندازی این صندوق از معدود سازمان‌هایی است که خدمت قرض‌الحسنه واقعی را ارائه می‌دهد.


مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان کرمان یکی دیگر از اهداف صندوق امداد ولایت را ارائه تسهیلات اشتغال، کارگشایی، کمک‌هزینه درمان و مسکن به مددجویان و محرومان به‌منظور تقویت جایگاه قرض‌الحسنه و نیت خیر خیران در کمک به نیازمندان واقعی دانست.


انتهای پیامایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید