جزییات خبر

یکشنبه / ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۵
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۷۴۸۶۷
گزارشگر : ۹۲
سرویس اردبیل
در نیمه نخست ماه رمضان صورت گرفت

توزیع 50 هزار سبدکالا و غذای گرم در بین مددجویان اردبیلی

(یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۴:۱۵

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تا میلاد امام حسن مجتبی(ع) در قالب رزمایش همدلی برای ایران همدل و اجرای طرح «اطعام مهدوی» 50 هزار سبدکالا و غذای گرم در بین خانوار تحت حمایت و سایر اقشار آسیب‌پذیر توزیع شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حسین دشتی با اشاره به اینکه در قالب رزمایش همدلی برای ایران همدل و اجرای طرح «اطعام مهدوی» تاکنون 50 هزار سبدکالا و غذای گرم در بین خانوار تحت حمایت و سایر افراد نیازمند استان اردبیل در طول ماه مبارک رمضان توزیع شده است، گفت: از یکایک خیران و نیکوکاران که در تهیه و توزیع غذای گرم و سبدکالا میان خانوار بی‌بضاعت استان اردبیل با کمیته امداد مشارکت کرده‌اند قدردانی می‌کنیم.
وی با بیان اینکه بخش مهمی از اقلام و وسایل مورد نیاز برای طبخ غذای گرم و همچنین تهیه سبدکالا توسط خیران استان اردبیل تأمین شده است، افزود: همواره شاهد کمک‌های نیکوکاران در رفع نیازهای اساسی محرومان و مستضعفان جامعه هستیم که در سایه نیت خیر آنها توانسته‌ایم گوشه‌ای از مشکلات خانوار مستمند را برطرف کنیم.
دشتی با اشاره به اینکه بیش از 32 هزار پرس غذای گرم در بین خانوار تحت حمایت و افراد نیازمند استان اردبیل توزیع شده است، بیان کرد: اعطای 17 هزار سبدکالا در بین مددجویان نیز از دیگر اقداماتی است که در نیمه نخست ماه مبارک رمضان صورت گرفته است.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه برای نیمه دوم ماه مبارک رمضان به خصوص در شب‌های احیا برنامه‌های مهمی را در نظر گرفته‌ایم، گفت: همچنان از نیکوکاران اردبیلی خواستاریم تا با کمک‌های خود یاریگر کمیته امداد در رفع نیازهای اساسی اقشار آسیب‌پذیر باشند.
وی با اشاره به اینکه به دلیل شیوع ویروس کرونا، برنامه‌های کمیته امداد استان اردبیل نیز در جذب حامی و اجرای طرح‌های مشارکتی از طریق روش‌های نوین قابل انجام است، اعلام کرد: خیران با ارسال عدد یک (1) به سامانه پیامکی ارتباط مردمی 3000333345 می‌توانند در خصوص پیوستن به جمع حامیان اعلام آمادگی کنند.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه خیران و نیکوکاران اردبیلی از طریق سایت به آدرس ir. ekram.emdadمی‌توانند به سادگی در طرح اکرام ایتام و محسنین ثبت نام کنند، گفت: رایانامه Ard-ekram@emdad.ir نیز در دسترس نیکوکاران قرار دارد تا به جمع گسترده حامیان طرح اکرام بپیوندند.
وی با اشاره به اینکه شماره پشتیبانی 04533746200 اداره اکرام ایتام و محسنین استان اردبیل نیز در اختیار نیکوکاران قرار دارد تا بتوانند از طریق این راه ارتباطی به یاری فرزندان خانوار تحت حمایت بشتابند، بیان کرد: با حمایت‌های همه جانبه حامیان و خیران می‌توانیم گام‌های موثرتری را به منظور مرتفع ساختن مشکلات معیشتی، درمانی، تحصیلی، جهیزیه و مسکن ایتام و فرزندان خانوار تحت حمایت استان اردبیل برداریم.
دشتی با اشاره به اینکه ساده‌ترین روش برای یاری‌رسانی به فقرا و پیوستن به طرح «اطعام مهدوی» کد آنی‌پرداخت #045*8877* است، بیان کرد: مردم خیر از طریق شماره کارت 6037991199522214 نزد بانک ملی به نام کمیته امداد استان اردبیل نیز می‌توانند کمک‌های خود را در اختیار فقرا و محرومان جامعه قرار دهند.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید