جزییات خبر

شنبه / ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۶:۵۳
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۴۸۴۴
گزارشگر : ۸۵
سرویس خراسان رضوی
در هفته اطعام و اکرام ایتام؛

50 هزار بسته غذایی بین نیازمندان توزیع می شود

(شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۶:۵۳

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: از امروز که مصادف با میلاد امام حسن مجتبی (ع) است تا پایان ماه رمضان، در قالب رزمایش مواسات و همدلی، طرح کریم اهل بیت(ع) با توزیع 50 هزار بسته معیشتی به نیازمندان خدمت داده می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حبیب الله آسوده در حاشیه توزیع 2 هزار بسته غذایی بین نیازمندان. کارگران آسیب دیده از کرونا اظهار کرد: 25 درصد اطعام کمیته امداد کشور در ماه مبارک رمضان امسال توسط کمیته امداد استان انجام شده که علاوه بر مددجویان تحت حمایت، کارگران فصلی و آسیب دیده، از آن بهره مند شده اند.
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی به توانمند کردن خانواده های کارگر اشاره داشت و گفت: به منظور اشتغالزایی کارگران و فرزندان آنها که دارای مهارت‌های لازم شغلی هستند، پنج میلیارد تومان اعتبار قرض‌الحسنه از محل تبصره ۱۶ به مرکز نیکوکاری کارآفرینی و توانمندسازی کار و تلاش اختصاص یافت تا در این زمینه فعالیت های مثمرثمری داشته باشند.
همچنین در این مراسم مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی با اشاره به اینکه برای اولین بار در کشور افتتاح مرکز نیکوکاری ویژه کارگران در خراسان رضوی انجام شده است، گفت: کارگران بیشترین قشر آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا بودند، که برای رسیدن به نقطه مطلوب کارگران بازهم نیاز به مشارکت نیکوکاران است.
محمد سنجری با اشاره به اینکه 35 هزار کارگر آسیب دیده شناسایی و ثبت شده اند، بیان کرد: برای توانمند شدن مجدد این کارگران نیاز به همراهی و نگاه ویژه همه دستگاه ها هستیم.
وی اعلام کرد: امیدوارم تا پایان ماه مبارک رمضان 50 درصد از کارگران شناسایی شده، مورد حمایت قرا گیرند.

شایسته ذکر است: از امروز مصادف با میلاد امام حسن مجتبی(ع) به مناسبت هفته اطعام و اکرام ایتام، به صورت همزمان در ادارات کمیته امداد استان رزمایش مواسات و همدلی در قالب طرح کریم اهل بیت(ع) توزیع غذای گرم و ۵۰ هزار سبد کالا درحال اجراست.

انتهای پیام 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید