جزییات خبر

سه شنبه / ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۳:۲۹
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۷۴۷۶۵
گزارشگر : ۹۲
سرویس اردبیل
در قالب طرح «اطعام مهدوی» صورت گرفت

طبخ روزانه 500 غذای گرم برای نیازمندان توسط آشپزخانه خیریه «مهرپرور» اردبیل

(سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۳:۲۹

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل گفت: خیران مرکزنیکوکاری «مهرپرور» اردبیل در قالب طرح «اطعام مهدوی»، با راه‌اندازی آشپزخانه خیریه روزانه 500 پرس غذای گرم را طبخ و به دست خانوار تحت حمایت و افراد نیازمند جامعه می‌رسانند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، صفر توحیدی با اشاره به اینکه مرکزنیکوکاری «مهرپرور» در قالب طرح «اطعام مهدوی» به منظور یاری‌رسانی به خانوار تحت حمایت و اقشار آسیب‌پذیر، آشپزخانه خیریه راه‌اندازی کرده است، گفت: در طول ماه مبارک رمضان، روزانه 500 پرس غذای گرم در این آشپزخانه طبخ شده و در بین مددجویان تحت حمایت و سایر افراد نیازمند توزیع می‌شود.
وی با بیان اینکه مراکزنیکوکاری در شرایط کنونی جامعه یاریگر نیازمندان و مستمندان استان اردبیل هستند، افزود: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تلاش داریم تا پایان ماه مبارک رمضان در میان تمامی خانوار تحت حمایت غذای گرم و سبدکالا توزیع کنیم.
توحیدی با اشاره به اینکه مرکزنیکوکاری «مهرپرور» اردبیل یکی از مراکز فعال در عرصه خدمت‌رسانی به محرومان است، بیان کرد: در سطح استان اردبیل 80 مرکزنیکوکاری فعالیت دارند که خدمات ارزنده‌ای را به مددجویان تحت حمایت و سایر خانوار بی‌بضاعت جامعه ارائه می‌کنند.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل با اعلام اینکه خیران حدود 570 میلیون تومان در سال گذشته به مرکزنیکوکاری «مهرپرور» کمک کرده بودند، گفت: 360 میلیون تومان از کمک‌های خیران به صورت نقدی به حساب مرکزنیکوکاری «مهرپرور» اردبیل واریز شده بود.
وی با اشاره به اینکه اقدامات خیرخواهانه تاثیر بسزایی در روند رفع مشکلات اقشار آسیب‌پذیر دارد، بیان کرد: مراکز نیکوکاری با بهره‌گیری از ابعاد اسلامی، دینی، مذهبی و اعتقادی تلاش دارند راه‌گشای بسیاری از مشکلات مددجویان باشند.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه مردم خیر از طریق شماره کارت 6037991199522214 نزد بانک ملی به نام کمیته امداد استان اردبیل نیز می‌توانند کمک‌های خود را در اختیار فقرا و محرومان جامعه قرار دهند، گفت: خیران با مراجعه به وب‌سایت emdad.ir نیز می‌توانند به سادگی کمک‌های خود را در اختیار خانوار تحت حمایت و دیگر افراد نیازمند جامعه قرار دهند.
وی با اشاره به اینکه ساده‌ترین روش برای یاری‌رسانی به فقرا و پیوستن به طرح «اطعام مهدوی» کد آنی‌پرداخت #045*8877* است، بیان کرد: سامانه پیامکی ارتباط مردمی 3000333345 نیز در اختیار نیکوکاران اردبیلی قرار دارد تا نسبت به کمک‌رسانی به محرومان جامعه در طول ماه مبارک رمضان اعلام آمادگی کنند.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید