جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۲:۵۲
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۴۶۳۵
گزارشگر : ۷۸
سرویس خراسان شمالی

تمدید کارت‌های منقضی صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت تا پایان خردادماه/ تمهیدات الکترونیکی کمیته امداد در حفظ سلامت مددجویان در مقابله با کرونا

(چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۲:۵۲

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: با توجه به شرایط خاص بهداشتی و در راستای مدیریت، کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تمامی کارت‌های شتاب منقضی شده صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت به‌صورت خودکار تمدید می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مجید الهی راد با اشاره به تمهیدات الکترونیکی این نهاد در راستای مراقبت از سلامت مددجویان افزود: امکان تمدید تاریخ انقضاء کارت‌های بانکی مددجویان، بدون نیاز به مراجعه حضوری به صندوق امداد ولایت تا خردادماه فراهم‌شده است.
وی همچنین با اشاره به فراهم شدن زیرساخت‌های مراجعه غیرحضوری توسط سامانه e.emdad.ir برای مددجویان اظهار کرد: مددجویان می‌توانند از طریق مراجعه به این سامانه اینترنتی با استفاده از رایانه شخصی، گوشی همراه و یا دفاتر خدمات اینترنتی، با درج کد ملی و شماره شناسنامه خود وارد سامانه شده و اقدام به ثبت و ارسال درخواست خود کنند.
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی با اشاره به الکترونیکی شدن ۲۶ خدمت در این نهاد گفت: این خدمات الکترونیکی در سرفصل‌های مسکن، ازدواج، بهداشت و درمان، بیمه، فرهنگی، اشتغال و خودکفایی، معیشتی، وام، خدمات مشاوره، تحصیلی و آموزشی، انشعابات آب و برق و گاز، خدمات نظام‌وظیفه، کمک‌هزینه امور رفاهی و تسهیلات مهاجرت به روستا و دیگر خدمات ارائه می‌شود.
الهی راد افزود: تلفن گویا ۰۹۶۸۸۷ نیز در اختیار مددجویان قرار دارد که جامعه هدف این نهاد با تماس با این شماره تلفن می‌توانند درخواست‌های خود را ثبت تا از طریق معاونین به مددکاران زیرمجموعه ارجاع و در اسرع وقت رسیدگی شود.

 انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید