جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۰۹:۵۱
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۷۴۶۲۴
گزارشگر : ۹۲
سرویس اردبیل
در قالب طرح «اطعام مهدوی» انجام شد

توزیع 8200 غذای گرم و سبدکالا در بین مددجویان اردبیلی

(چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۰۹:۵۱

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: با کمک خیران و حامیان استان اردبیل بیش از 8200 غذای گرم و همچنین سبدکالا در بین خانوار تحت حمایت و سایر اقشار آسیب‌پذیر در ماه مبارک رمضان سال‌‌جاری در قالب طرح «اطعام مهدوی» توزیع شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حسین دشتی با اشاره به توزیع بیش از 8200 غذای گرم و سبدکالا در بین مددجویان تحت حمایت و افراد نیازمند استان اردبیل در قالب طرح «اطعام مهدوی» گفت: در چهار روز گذشته از ماه مبارک رمضان شاهد کمک‌های بیشمار نیکوکاران اردبیلی هستیم که این امر موجب شده است بخشی از نیازهای اساسی اقشار آسیب‌پذیر جامعه برطرف شود.
وی با بیان اینکه از ابتدای ماه مبارک رمضان تا کنون بیش از 5100 پرس غذای گرم میان خانوار تحت حمایت و نیازمندان اردبیلی توزیع شده است، افزود: تاکنون 3100 سبدکالا با اولویت مددجویان ساکن در مناطق محروم توزیع شده که این امر نقش بسزایی در تأمین اقلام ضروری خانوار بی‌بضاعت جامعه داشته است.
دشتی با اشاره به اینکه ماه مبارک رمضان، ماه نیکوکاری است تا مردم بیش از پیش به فکر فقرا و محرومان جامعه بوده و با کمک‌های خود شادی‌بخش دل‌های آنها باشند، بیان کرد: از فرصت مناسب ماه مبارک رمضان باید به خوبی بهره‌ ببریم و هر چقدر می‌توانیم به ایتام و مددجویان کمک کنیم.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه مشارکت گسترده مردم نوعدوست استان در طرح‌ «اطعام مهدوی» می‌تواند یاریگر خانوار تحت حمایت و ایتام نیازمند باشد، گفت: در عرصه حمایت و دستگیری از محرومان، خیران و نیکوکاران نقش بسزایی را ایفا می‌کنند که با بهره‌گیری از این ظرفیت‌ها می‌توان بخش قابل توجهی از نیازهای اساسی آنها را رفع کرد.
وی با اشاره به اینکه کمیته امداد به دنبال ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری در جامعه است، اعلام کرد: ماه نزول قرآن فرصت مغتنمی است تا همواره به فکر نیازمندان و ایتام باشیم که این امر به ارتقای همبستگی اجتماعی نیز کمک خواهد کرد.
دشتی با بیان اینکه مردم خیر از طریق شماره کارت 6037991199522214 نزد بانک ملی به نام کمیته امداد استان اردبیل نیز می‌توانند کمک‌های خود را در اختیار فقرا و محرومان جامعه قرار دهند، افزود: خیران با مراجعه به وب‌سایت emdad.ir نیز می‌توانند به سادگی کمک‌های خود را در اختیار خانوار تحت حمایت و دیگر افراد نیازمند جامعه قرار دهند.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه ساده‌ترین روش برای یاری‌رسانی به فقرا و پیوستن به طرح «اطعام مهدوی» کد آنی‌پرداخت #045*8877* است، بیان کرد: سامانه پیامکی ارتباط مردمی 3000333345 نیز در اختیار نیکوکاران اردبیلی قرار دارد تا نسبت به کمک‌رسانی به محرومان جامعه در طول ماه مبارک رمضان اعلام آمادگی کنند.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید