جزییات خبر

دوشنبه / ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۱:۳۲
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۴۵۸۳
گزارشگر : ۹۰
سرویس مرکزی

حق بیمه 3204 مددجوی تحت حمایت استان مرکزی واریز شد

(دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۱:۳۲

در سال گذشته بیمه 3204 نفر از مجریان طرح‌های خودکفایی وزنان سرپرست تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی با اعتبار پنج میلیاردو 349 میلیون تومان به حساب تأمین اجتماعی واریز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمدرضا شایسته‌جو معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی مددجویان با هدف توانمندسازی پایدار انجام می‌شود، افزود: افزایش امید به زندگی، تأمین آتیه و بهره‌مندی از مستمری بازنشستگی از دیگر اهداف پرداخت حق بیمه برای این افراد است.

وی افزود: درسال گذشته بیمه  3204 نفر از مجریان طرح‌های خودکفایی وزنان سرپرست تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی با اعتبار پنج میلیاردو 349 میلیون تومان به حساب تأمین اجتماعی واریز شد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه خیران می‌توانند به درمان بیماران تحت حمایت کمک کنند، گفت: پزشکان نیکوکار با ویزیت رایگان بیماران تحت حمایت و ارائه خدمات درمانی مختلف به آنان همواره یاریگر کمیته امداد در رسیدگی به امور فقرا و نیازمندان هستند که امید است این همکاری‌ها در سال‌جاری و با توجه به شیوع بیماری کرنا بیشتر از سال‌های گذشته انجام شود.

وی در پایان گفت: برگزاری کلاس‌های آموزشی با موضوعات سبک زندگی و سلامتی ، پیشگیری از ابتلاء به سرطان ، بهداشت محیط ، پیشگیری از اعتیاد و سایر موضوعات بهداشتی برای زنان سرپرست خانوار ، سالمندان و دختران در شرف ازدواج از برنامه های آموزشی کمیته امداد برای مددجویان تحت حمایت در سال گذشته بوده است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید