جزییات خبر

دوشنبه / ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۰۸:۵۰
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۴۵۷۲
گزارشگر : ۸۴
سرویس سمنان
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان خبر داد:

ارائه 1700 خدمات درمانی به مددجویان

(دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۰۸:۵۰

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان ازارائه 1700 خدمات درمانی به مددجویان کمیته امداد استان سمنان در فرودین ماه سال جاری خبر داد و گفت: این خدمات باهدف بهبود و تداوم سلامتی خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان اجرایی می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سیده فاطمه تقوی، معاون  حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان گفت: هم‌اکنون 37 مراکز درمانی و بیمارستانی طرف قرارداد با کمیته امداد استان سمنان هستند که بیمه‌شدگان می‌توانند با رعایت سیستم ارجاع پزشک خانواده از خدمات این مراکز بهره‌مند شوند.

وی از از ارائه 1700 خدمات درمانی به مددجویان کمیته امداد استان سمنان در  فرودین  ماه سال جاری خبر داد و گفت: این خدمات باهدف بهبود و تداوم سلامتی خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان اجرایی می شود.

سیده فاطمه تقوی در ادامه تصریح کرد: برای خدمات درمانی به مددجویان در این مدت بیش از یک میلیارد تومان هزینه شده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان  بیمه مکمل درمان که درواقع وجه تمایز بارز بیمه کمیته امداد با سایر سازمان‌های بیمه‌گر دانست و خاطرنشان کرد:  مددجویان می‌توانند از مزایایی نظیر دریافت مبالغ مربوط به تفاوت تعرفه، فرانشیز خدمات، هزینه‌های داروهای غیر بیمه‌ای، خدمات دندانپزشکی، عصا، عینک، ویلچر، ایاب و ذهاب و سایر هزینه‌های مرتبط با بیماری که مشمول قوانین بیمه نیست بهره‌مند شوند. 

سیده فاطمه تقوی به حمایت کمیته امداد استان سمنان از 860 بیمار صعب‌العلاج، خاص و مزمن خبر داد و گفت: هزینه‌های درمانی این بیماران بسیار زیاد است که نیازمند مشارکت و حضور خیران برای بهبودی این عزیزان است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان بابیان اینکه امروزه بهداشت به‌عنوان یکی از شاخص‌های زیر بنایی در توسعه جوامع بشری یادشده، و کمیته امداد سعی دارد تا با سرمایه‌گذاری و مداخله در طرح‌های بهداشتی، نسبت به کاهش استهلاک و افزایش بهره‌وری در سه معقولِ نیروی انسانی، سرمایه و زمان اقدام کند خاطرنشان کرد: در پی همین هدف دوره های بهداشتی در قالب، ارزیابی سلامت زنان، طرح‌های غربالگری، توزیع بروشور بهداشتی، مجریان بهداشت سلامت سالمندان، بهداشت در مناطق محروم اجرا می شود.

 

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید