جزییات خبر

شنبه / ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۳:۳۴
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۷۴۵۳۰
گزارشگر : ۹۲
سرویس اردبیل
در نخستین روز ماه مبارک رمضان صورت گرفت

مشارکت خیران اردبیلی در طرح «اطعام مهدوی» با توزیع 1000 سبدغذایی

(شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۳:۳۴

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل گفت: خیران اردبیلی با مشارکت در طرح «اطعام مهدوی» و با همکاری مراکزنیکوکاری در نخستین روز از ماه مبارک رمضان 1000 سبدغذایی را در بین فقرا و محرومان استان توزیع کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، صفر توحیدی در حاشیه توزیع سبدغذایی در بین خانوار تحت حمایت این نهاد، گفت: مردم نیک‌اندیش استان اردبیل با مشارکت در طرح «اطعام مهدوی» در نخستین روز از ماه مبارک رمضان 1000 سبد غذایی را با همکاری مراکز نیکوکاری تهیه و به دست مددجویان و اقشار آسیب‌پذیر جامعه رسانده‌اند.
وی با اشاره به اینکه تهیه سبدهای غذایی در نخستین روز ماه مبارک رمضان توسط خیران بیش از 200 میلیون تومان هزینه در برداشته است، بیان کرد: تلاش داریم تا پایان ماه مبارک رمضان، با یاری نیکوکاران و حامیان بتوانیم در بین تمامی خانوار تحت حمایت سبدغذایی و غذای گرم توزیع کنیم.
توحیدی با بیان اینکه همچنان شاهد اهدای سبدغذایی و کمک‌های نقدی خیران در قالب طرح «اطعام مهدوی» هستیم، افزود: حسن توجه نیکوکاران اردبیلی به نیازمندان به خصوص در مناسبت‌های مختلف بسیار چشمگیر است که می‌توان با استفاده از این ظرفیت بخش مهمی از نیازهای اساسی خانوار بی‌بضاعت جامعه را برطرف کرد.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه طرح «اطعام مهدوی» در طول ماه مبارک رمضان و به منظور توزیع غذای گرم در بین اقشار آسیب‌پذیر راه‌اندازی شده است، گفت: از نیکوکاران خواستاریم تا با مشارکت در این طرح، همچون سنوات گذشته یاریگر کمیته امداد استان اردبیل در تهیه و توزیع غذای گرم و سبدکالا در بین محرومان باشند.
وی با اعلام اینکه 60 مرکز نیکوکاری در سطح استان آماده دریافت هدایای نقدی و غیرنقدی نیکوکاران در ماه مبارک رمضان برای یاری‌رسانی به مددجویان تحت حمایت و خانوار بی‌بضاعت خواهند بود، بیان کرد: ماه مبارک رمضان فرصتی مغتنم است تا فقرا و مستمندان را فراموش نکنیم.

توحیدی با بیان اینکه مردم خیر از طریق شماره کارت 6037991199522214 نزد بانک ملی به نام کمیته امداد استان اردبیل نیز می‌توانند کمک‌های خود را در اختیار فقرا و محرومان جامعه قرار دهند، گفت: خیران با مراجعه به وب‌سایت emdad.ir نیز می‌توانند به سادگی کمک‌های خود را در اختیار خانوار تحت حمایت و دیگر افراد نیازمند جامعه قرار دهند.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه ساده‌ترین روش برای یاری‌رسانی به فقرا و پیوستن به طرح «اطعام مهدوی» کد آنی‌پرداخت #1*8877* است، بیان کرد: سامانه پیامکی ارتباط مردمی 3000333345 نیز در اختیار نیکوکاران اردبیلی قرار دارد تا نسبت به کمک‌رسانی به محرومان جامعه در طول ماه مبارک رمضان اعلام آمادگی کنند.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید