جزییات خبر

دوشنبه / ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۱:۴۷
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۴۴۱۹
گزارشگر : ۹۰
سرویس مرکزی
سرپرست کمیته امداد استان مرکزی خبر داد،

پاسخگویی به درخواست‌های مددجویان به صورت غیر حضوری

(دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۱:۴۷

باتوجه به رعایت اصول بهداشتی و حفظ سلامت مددجویان، ارائه خدمات امداد در تمامی بخش‌ها براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، زمینه ارائه الکترونیکی ۲۶ خدمت کمیته امداد فراهم شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عدالت بهرامی ، سرپرست کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه شده زمینه ارائه الکترونیکی ۲۶ خدمت کمیته امداد فراهم شده است، گفت: مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی می‌توانند برای ثبت درخواست خدمات مسکن، انشعابات، بهداشت ،خدمات درمانی و بیمه‌ای، وام‌های قرض‌الحسنه، کمک هزینه‌های معیشتی،کمک هزینه ازدواج، خدمات مشاوره و فرهنگی، اشتغال وسایر خدمات به درگاه ثبت درخواست‌های اینترنتی مراجعه کنند.

وی افزود: مددجویان گرامی با مراجعه به آدرس اینترنتی e.emdad.ir و درج کد ملی و شماره شناسنامه، وارد سامانه شده و اقدام به ثبت و ارسال درخواست کنند و امکان رهگیری و مشاهده وضعیت درخواست توسط مددجویان عزیز از طریق این سامانه وجود دارد.

وی اضافه کرد: افراد نیازمندی که تحت حمایت کمیته امداد نیستند هم می‌توانند از طریق سامانه ارتباطات مردمی به شماره ۰۹۶۸۸۷درخواست خود را به صورت فایل صوتی، نمابر و رایانامه با ذکر شماره تلفن و آدرس محل سکونت، ثبت کنند تا مددکاران کمیته امداد در کمترین فاصله زمانی به این درخواست‌ها رسیدگی کنند.

سرپرست کمیته امداد استان مرکزی در ادامه با اشاره به اینکه در آستانه ماه مبارک رمضان رزمایش گسترده همدلی، مواسات و کمک مؤمنانه برای حمایت نیازمندان و فقرا جامعه براساس فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) شکل گرفت، افزود: در آستانه ماه مبارک رمضان تعداد هشت آشپزخانه برای طبخ اطعام نیازمندان در قالب طرح همسفره و در راستای رزمایش گسترده مواسات و همدلی با رعایت کامل اصول بهداشتی راه‌اندازی می‌شود.

وی با بیان اینکه از این تعداد چهار آشپزخانه در سطح شهرستان اراک ، دو آشپزخانه در شهرستان ساوه و دو آشپزخانه در شهرستان خمین فعالیت خواهند کرد، تصریح کرد: در این رزمایش از ظرفیت خیران و دستگاه‌ها در راستای حمایت از نیازمندان و اقشار آسیب‌پذیر از کرونا استفاده می‌شود.

وی در پایان ضمن تشکر از خیران و نیکوکاران در سراسر استان گفت: مردم نوع دوست استان می توانند با شماره گیری#1*8877*و انتخاب استان مرکزی کمک‌های خود را به نیازمندان و اقشار کم بضاعت به صورت غیر حضوری واریز کنند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید